Ajnštajnov test inteligencije

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Uopšte nisam imao nameru da te kopiram, niti sam to radio (test sam našao negde na netu još pre dve godine), već sam ga postavio da bi se ljudi malo razonodili, ali ako si se našao uvređen zbog "kopiranja", izvini! :yea:

Nemam razlog da se uvredim i ja sam ga kopirao od negoga ,nisam ga ja izmislio...Samo sam dao doznanja administraciji da je dupli post. Bio bi red da se zaključavaju teme na vreme ,ali ne samo one u spamovanju :/
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Probajte ovde da resite nesto ... Ja licno nemam vremena, ali nabasao sam na ovo neki dan:

Kod:
http://www.iq-testovi.com/
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
@ black wizard

... zezaš da nemaš vremena ...
... a ovih 3 hiljade i kusur postova došlo samo od sebe, a? ...

... aj se ti sad lepo istestiraj na tom testu, pa nam javi utiske ...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Probajte ovde da resite nesto ... Ja licno nemam vremena, ali nabasao sam na ovo neki dan:

Kod:
http://www.iq-testovi.com/

Ma čista glupost...sami matematički zadatci...
Ima par testova koji nisu matematički ali su debilni...
Primer:
Nastavi niz: A,D,G,J _

I normalno šta ću da napišem nego L jer na tastaturi vidim da je između svakog slova razlika jedan taster i verovatno je to...Na kraju testa mi kaže netočno,odgovor je M -.-
Sad ja treba da gatam u pasulj da li se misli na slova u Abecedi,na tastaturi ili iz nekog prezimena...Mrzim kad se tako nešto naziva IQ testom a blage veze nema...Ostale zadatke sam rešio odokativno i bili su tačni...Znači glupost neviđena...
Fazon piše Mensa test a znam da se takav test može dobiti samo od Mense i reko aj da kliknem baš da vidim šta će da izbaci,ono me odvelo na neku generisanu Google stranicu sa reklamom ispod za neki sir...KOMA! :haha:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ma čista glupost...sami matematički zadatci...
Ima par testova koji nisu matematički ali su debilni...
Primer:
Nastavi niz: A,D,G,J _

I normalno šta ću da napišem nego L jer na tastaturi vidim da je između svakog slova razlika jedan taster i verovatno je to...Na kraju testa mi kaže netočno,odgovor je M -.-
Sad ja treba da gatam u pasulj da li se misli na slova u Abecedi,na tastaturi ili iz nekog prezimena...Mrzim kad se tako nešto naziva IQ testom a blage veze nema...Ostale zadatke sam rešio odokativno i bili su tačni...Znači glupost neviđena...
Fazon piše Mensa test a znam da se takav test može dobiti samo od Mense i reko aj da kliknem baš da vidim šta će da izbaci,ono me odvelo na neku generisanu Google stranicu sa reklamom ispod za neki sir...KOMA! :haha:

Kao sto rekoh, na to sam nabasao slucajno ... Nemam vremena po netu da se bakcem tim stvarima ali kako sam video ovu temu, mislio sam da ce bar neko da ga resi pa da mi kaze o cemu se radi ...
 
Natrag
Top