Ajde cao

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ajde cao vidimo se kasnije.PS-Ovde postavljate post samo ako idete sa foruma a ne ako idete da spavate.Ja se mozda vratim danas a mozda ne.Ocekujte me za dugo vremena
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Cao i ja sam dosla ali ....

...idem uskoro da cistim dlake koje su za sobom ostavili moji kucni ljubimci, sto znaci da cu biti urbana vestica i zajahati usisivac . :D

Ajde cao onima koji su skoro otisli a koji ce se uskoro vratiti i cao onima koji su se vratili a koji su skoro otisli . :D

Evo me vratio sam se i idem uskoro da jedem.

Sta ces lepo ruckati ?

Kako je bilo kad si otisao ?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Cao i ja sam dosla ali ....

...idem uskoro da cistim dlake koje su za sobom ostavili moji kucni ljubimci, sto znaci da cu biti urbana vestica i zajahati usisivac . :D

Ajde cao onima koji su skoro otisli a koji ce se uskoro vratiti i cao onima koji su se vratili a koji su skoro otisli . :D



Sta ces lepo ruckati ?

Kako je bilo kad si otisao ?
Uff joooj svasta ima da jedem gladan sam.Pa otisao sam do prodavnice da kupim cips itd
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Ulke ti si od danas moj najboljsiji drug .

Jel vazi ?

Ako vazi ,baci petaka pa da idemo da igramo fudbal :D

Ajde sada cao ,dolazim posle ponovo kada zavrsim sve to sto imam da zavrsim ,ondaK cu da se vratim . :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ulke ti si od danas moj najboljsiji drug .

Jel vazi ?

Ako vazi ,baci petaka pa da idemo da igramo fudbal :D

Ajde sada cao ,dolazim posle ponovo kada zavrsim sve to sto imam da zavrsim ,ondaK cu da se vratim . :D
Vazi blueangel sa fiksnim telefonom.Da ne pravimo spam ajde ovde svako ko mora da izadje na kratko da se javi da ga ne cekamo u drugoj temi
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
I ja se vratila i mrzim gde sam isla a morala sam i sutra moram..suicidesuicidesuicidesuicide
 
Natrag
Top