Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
pustim film i ubaacim prevod preko IGI sub. (dr.IGI), i treperi nmg. nista da vidim.na blic se pojavi i skloni a slika normalno ide
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
pustim film i ubaacim prevod preko IGI sub. (dr.IGI), i treperi nmg. nista da vidim.na blic se pojavi i skloni a slika normalno ide

E sad, tu bi trebo da podesiš niskofrekventni modulator plavih i ljubičastih fotona na habercukovanoj blajsnici prijemnog seta. Pošto su plavi i ljubičasti fotoni prilično nisko pozicionirani u frekventnom opsegu elektromagnetnog spektra vidljive svjetlosti, potenciometar modulatora treba da pomjeriš malo u smjeru suprotnom od kretanja kazaljke na satu. Ukoliko baš nemaš neko veliko predznanje iz fizike ponašanja fotona u plazmi i vakuumu izloženim dinamičkom prostiranju istosmjernog elektricite niskog napona, problem možeš riješiti postavljanjem tv prijemnika ili monitora na vibro nabijač (vibro žaba) koji koriste putari a koji postavljaš naopako da bi na njega mogao da pozicioniraš tv ili monitor. Kada titl počne da se trese ti uključi vibro žabu, Bitno je da uključivanjem žabe potrefiš frekventnu fazu titraja titla što će reći da postigneš tzv. "simpatiju vibracija". Uglavnom je potrebvo dva do tri puta upaliti žabu da bi se metodom uzaludnog pokušaja došlo do željenog rezultata. U tom slučaju, ako sve napraviš kako sam ti opisao titl će da bude potpuno miran. Jedino će sada slika da treperi i vibrira ali slika ti koliko vidim iz tvog posta i nije bila neki problem.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
E sad, tu bi trebo da podesiš niskofrekventni modulator plavih i ljubičastih fotona na habercukovanoj blajsnici prijemnog seta. Pošto su plavi i ljubičasti fotoni prilično nisko pozicionirani u frekventnom opsegu elektromagnetnog spektra vidljive svjetlosti, potenciometar modulatora treba da pomjeriš malo u smjeru suprotnom od kretanja kazaljke na satu. Ukoliko baš nemaš neko veliko predznanje iz fizike ponašanja fotona u plazmi i vakuumu izloženim dinamičkom prostiranju istosmjernog elektricite niskog napona, problem možeš riješiti postavljanjem tv prijemnika ili monitora na vibro nabijač (vibro žaba) koji koriste putari a koji postavljaš naopako da bi na njega mogao da pozicioniraš tv ili monitor. Kada titl počne da se trese ti uključi vibro žabu, Bitno je da uključivanjem žabe potrefiš frekventnu fazu titraja titla što će reći da postigneš tzv. "simpatiju vibracija". Uglavnom je potrebvo dva do tri puta upaliti žabu da bi se metodom uzaludnog pokušaja došlo do željenog rezultata. U tom slučaju, ako sve napraviš kako sam ti opisao titl će da bude potpuno miran. Jedino će sada slika da treperi i vibrira ali slika ti koliko vidim iz tvog posta i nije bila neki problem.




Radilo mi par dana sve sam podesio kao sto si mi rekao nego sada mi se cuju cincilatori u niskobudzetnom prijemniku filmovaza filmove b produkcije, pa nemogu da verujem covece.Oticice mi i lezajevi i posle mogu da bacim dr. IGI-ja.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
Odgovorni

Recite mi molim vas dal mogu ja da postavim neku muziku ili filmove za download,posto vidim da jednu grupu nemate na repertoaru pa me zanima dal je i kako je to izvodljivo?
Hvala


:???:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Recite mi molim vas dal mogu ja da postavim neku muziku ili filmove za download,posto vidim da jednu grupu nemate na repertoaru pa me zanima dal je i kako je to izvodljivo?
Hvala


:???:

Naravno da je moguće. Upload-uješ to što imaš na neki od sajtova koji se bave hostingom te vrste (Filedactory, Fileserve, Filesonic, Rapidshare i sl.), memorišeš dobijene linkove i napraviš post ili temu u Download dijelu SF-a. Ako je muzika u pitanju nađeš na netu sliku kompilacije ili albuma... šta već postavljaš, naznačiš koja je vrsta i kvalitet snimka (Flac, Mp3, bitrate i sl.), linkove koje si dobio uploadom obavezno staviš u CODE (simbol tarabe # kada praviš post, u editoru). Ako ti je još šta nejasno napiši pp moderatoru Nele021 i piaj ga.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
odgovorni

imam jedno pitanje i ako mogu da dobijem odgovor.
Vec 24 sata pokusavam da se konektujem i nije bilo sanse,pokazuje gresku na stranici, pa me zanima sta se to desava.
I pre toga je bilo tako,ali uglavnom od 23-24 h,a sad bas dugo je potrajalo,pa ako neko ima odgovor?
Hvala
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Tehnički problemi koji traju već nekoliko meseci, a trebalo bi da se uskoro reše.
I molim te, ne otvaraj novu temu sa istim naslovom za svako pitanje koje imaš.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
23
zasto?
filmovi i vasi tehnicki problemi su dve razlicite teme i nikako ne idu jedno sa drugim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top