Aj' mi napravimo Srpsku zastavu na...

Učlanjen(a)
21.03.2012
Poruka
0
E ja I jedan moj drug iz Finske smo se kladili u 5000 (Poena U nekoj igrici, ne pare...), pošto na jednom poznatom sajtu gde možeš da nacrtaš šta god hoćeš, jedan forum Finski, neću da ga napomenem da nebi bilo kao "reklamiranje", pitajte me na PMu ako baš oćete da znate koji, odlučili su se da nacrtaju Finsku zastavu.
E pa ja sam se kladio da Mogu da nabvim tim koji će sa mnom crtati Srpsku zastavu, može a Grb, ali ako želite.
Ovo će biti neki Rat između dva sajta ali mi ćemo pobediti, jer je manje poznat u Finskoj, ali poznat je, jer je ovo, kako mi se čini, jedan on najpoznatijih Srpskih foruma.

Sajt se zove Drawball, tačnije drawball.com <-- (kliknite to za link).
Zato navalite I kreanite sa Crtanjem!

Kraj krađe je za 2, tačnije 1 nedelju u 4 dana.
Ne radim ovo zbog poena, poene ja jako lako dobiti, nego da pokažemo da je Srbija moćna država,
I da mu dokažem da nismo toliko jadni, a nismo, U OPŠTE!

P.S. Nov' sam na Forumu, znam razne te Forum kodove i to.
I da, nisam siguran u kojoj sekciji to treba da postavim, pa kad sam već našao ovaj, postavio sam tu.

P.P.S. Još jedno, ako se baš pitate o kojoj igrici je reč, pitajte me na PM!
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Nešto mnogo pitanja treba da ti postavim a sve nekako iz daleka ... :???:

Drugo, zašto bih crtao srpsku zastavu (uzgred, "srpska" se piše sa malim slovom "s") kad je već dovoljno ima po netu??? Zašto bih crtao bilo koju zastavu kad je neko drugi to već uradio????

I, treće, zašto bih želeo "5000 bodova" u nekoj određenoj igrici kada mogu da dobijem duplo više uz opciju "cheat" u svakoj ukoliko ikada odlučim da ponovo igram :dntknw:

Mislim, uopšteno, zašto gubiti vreme na nešto takvo i preskakati ove divne dane koje nam je proleće podarilo ... Nema logike yes3
 
Natrag
Top