aj da ne budem jedini...

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
162
aj da ne budem jedini koji se nije predstavio... ipak je proslo vec 4 meseca...
naziv otkacheni datira s kraja devedesetih, kada sam kao jos uvek racunarski neafirmisano celjade dobio komp i internet. tako me je prozvao malo stariji ortak koji mi je otvorio nalog u yubc-u i od tada taj user svuda koristim. kakva je samo to bila konekcija na mom 33.6k modemu! nostalgija... :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Da te nema trebalo bi te izmisliti....koliko is želja pojedinim članovima ispunio treba spomenik da ti naprave...a i time si urednicima olakšao posao...da se razumemo :)
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Dobar si, dobar, Otkačeni. Ni ja se nisam zvanično predstavio, a duže sam tu nego ti. Samo manje računarski obrazovan i aktivan. Ali ima vremena. Sa nekima sam se i ovako lepo upoznao. Pomalo i sa tobom. A znam i Stema i Smrtonosnog iz forumskih kontakata. I neke prijatne devojke - koleginice. Ima i naroda sa kojim se baš ne razuimem, ali sve to izvrsno fura na forumu. Nek smo živi i zdravi i da se družimo. Sve vas pozdravljam.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobar si, dobar, Otkačeni. Ni ja se nisam zvanično predstavio, a duže sam tu nego ti. Samo manje računarski obrazovan i aktivan. Ali ima vremena. Sa nekima sam se i ovako lepo upoznao. Pomalo i sa tobom. A znam i Stema i Smrtonosnog iz forumskih kontakata. I neke prijatne devojke - koleginice. Ima i naroda sa kojim se baš ne razuimem, ali sve to izvrsno fura na forumu. Nek smo živi i zdravi i da se družimo. Sve vas pozdravljam.

Nije sam se ni ja predstavio, ne znam ni šta bi reko...sad je kasno :D možda ću da se predstavim kad bude prošlo godinu dana...otkad sam se registrovao :roll:

E, pa hvala na lepim recima. Pozdrav svima. :)
Opa, sad je i avatar tu, više nema šale :) Samo napred i nemoj da gubiš entuzijazam ;)
 
Natrag
Top