Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
52
Ovako...skinuo sam program "Aimp2".Program je :yea: odličan ali i mnogo ružan :-x pa me zanima da li zna neko kako da ubacim skin?hvala...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
1
Nije ruzan :)
Skines temu, stavis u direktorijum Skins koje je u Program filles (aimp), kliknes dva puta na nju...i gotovo :D
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
23
Od kada je izasao AIMP ja ne koristim Winamp. Sa njegovog sajta skini skinove i samo ih iskopiraj u proggram files/aimp2/skins.Onda na samom plejeru levi klik na glavni meni i na skins pa izaberi koji hoces
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
124
Od kada je izasao AIMP ja ne koristim Winamp. Sa njegovog sajta skini skinove i samo ih iskopiraj u proggram files/aimp2/skins.Onda na samom plejeru levi klik na glavni meni i na skins pa izaberi koji hoces


Takodje!!! Nekako je čišći zvuc,ne znam kako ali eto probajte.
Što se tiče thema,imas brate oko 100 thema najmanje,pa biraj koje ćeš,ja mislim da ima na njihovom sajtu a evo i ovaj iznad lik sto je komentarisao napiso je gdje ima ;) PozzZZ
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Mislim da je veoma glupa navika na winamp, pa kada naidje neki program koji radi kao treba onda je on glup i ruzan, a funkcionalnost niko ne vidi,dajem veliku prednost aimpu koji koristim nekih 4 godina mozda i duze
 
Natrag
Top