Agencija za sklapanje i rasklapanje SF brakova (kobajagi)

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Čuj na babine, pa treba neko i napravit dijete. Treba pravu rupu potrefit onu što ima autolubrikant program. Mlad si, bojim se pogriješićeš, džabe rodu čekat.:lol::lol::lol:

Evo ja se dobrovoljno javljem na pro bono funkciju "držača svijeće".:lol::lol::lol:

Ne brini se ti za mene, iskusan sam ti ja... vrlo iskusan... a meni svjeca ne treba, kada su te stvari u pitanju, vidim i u mraku...
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Čuj na babine, pa treba neko i napravit dijete. Treba pravu rupu potrefit onu što ima autolubrikant program. Mlad si, bojim se pogriješićeš, džabe rodu čekat.:lol::lol::lol:

Evo ja se dobrovoljno javljem na pro bono funkciju "držača svijeće".:lol::lol::lol:

pazi samo da drzac svece ne uhvati nesto drugo...:???:
u pomrCini se moze pogresiti..yes3
nego 'oces li se ti PIC prijaviti ili ne?:dntknw:
naci cu ja i tebi nesto..po tvojoj meri..:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
ohoho..
ali nesto nije u redu...
prijavljuju se samo muskarci..
'ajde devojke,zene,
i svi koji se tako osecate
ponuda je sve bolja i bolja
naval'te...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
pazi samo da drzac svece ne uhvati nesto drugo...:???:
u pomrCini se moze pogresiti..yes3
nego 'oces li se ti PIC prijaviti ili ne?:dntknw:
naci cu ja i tebi nesto..po tvojoj meri..:yea:

Ama jok, ne treba, ja sam impotentan... ne treba. Jedino... ako kojoj baš vaki u životu fali. A za onaj... fizički dio posla mogo bi me Igor zamjenit, jbg zemljak mi je, može 3X dnevno a i nije zaljubljive prirode. Msm ako hoće... da pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Ama jok, ne treba, ja sam impotentan... ne treba. Jedino... ako kojoj baš vaki u životu fali. A za onaj... fizički dio posla mogo bi me Igor zamjenit, jbg zemljak mi je, može 3X dnevno a i nije zaljubljive prirode. Msm ako hoće... da pomogne.

Prijatelji se u nevolji poznaju, naravno da hocu da pomognem... uvjek sam tu za prijatelje...
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Ama jok, ne treba, ja sam impotentan... ne treba. Jedino... ako kojoj baš vaki u životu fali. A za onaj... fizički dio posla mogo bi me Igor zamjenit, jbg zemljak mi je, može 3X dnevno a i nije zaljubljive prirode. Msm ako hoće... da pomogne.

vidi 'vako
u pravim rukama nijedan muskarac nije impotentan
ukoliko je naravno fizicki zdrav..
dakle,
prijavi se u agenciju
i ne brini
:evil::evil::evil:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
vidi 'vako
u pravim rukama nijedan muskarac nije impotentan
ukoliko je naravno fizicki zdrav..
dakle,
prijavi se u agenciju
i ne brini
:evil::evil::evil:

Ma fizički sam ja ko konj, al s glavom nešto nisam najbolji.
Ja sam se prijavio da držim svijeću.
 
Natrag
Top