Agencija za sklapanje i rasklapanje SF brakova (kobajagi)

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Izvinte na izvoljevanju ,ja bih ako moze bez domace/divljih zivotinja . sorry

Bik nije nista licno ,ja to zbog radi tebe jer ti zbog radi mene ne bi mogao da se posvetis kvalitetno You Tubetu i svim onim crtacima ...i tako tome ... :roll:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Izvinte na izvoljevanju ,ja bih ako moze bez domace/divljih zivotinja . sorry

Bik nije nista licno ,ja to zbog radi tebe jer ti zbog radi mene ne bi mogao da se posvetis kvalitetno You Tubetu i svim onim crtacima ...i tako tome ... :roll:

Jes' vala... I onako ne bih mogao nikad počistiti kuću od tog tvog perja... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Eve sa' ce pravime...:lol:

Blackerica-blondica
Pametna(?)duhovita(!)
'Oce samo Zonketa
avatar161015_12.gif



Erika
isto pametna volE Banderase ali moze i nesto drugo :???:
Toplo gi preporučujem!


Kad bidne jos će dodavamo..wink3

avatar172875_22.gif


I nas plavi alđelak-povratnik
neodoljiva po muska srceta

avatar172352_6.gif



Pa,ko šta volE nek izvolE..:lol:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Ma jes`vala Bik ...a tek sto bi letelo perje kad bi se dovatili da se `rvemo ,ja `ocu na forum a ti `oces na You Tube ...ma strasno ,bolje ovako lepo da zaobidjemo brakorazvodne parnice . :D

P.s.Neka se javi Cristiano Ronaldo ,obecavam da cu da mu iziDzem u susret i necu da se femkam mame mi !!! :lol:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Jbmt zivot,mislila sam dok ne umrem necu zavrsit' na oglasnoj tabli,ali sam se zajebucnula...:oops:
E vala neka je ovo nek' nije smrtovnica:D
Ajde,ajdeeeeeeeee jos malo pa nestalo:D
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
U bre BnB ti 'oćeš da me ubiješ?!Zamal da umrem od smeha! :lol: :lol: :lol:
Suze mi,bre posle..
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ma jes`vala Bik ...a tek sto bi letelo perje kad bi se dovatili da se `rvemo ,ja `ocu na forum a ti `oces na You Tube ...ma strasno ,bolje ovako lepo da zaobidjemo brakorazvodne parnice . :D

Ja nisam ni tražio (da se ogradim odmah) spoj bilo kakve vrste! Dragana je dala predlog da me u'vatite... ;)
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Kuku meni, a šta ako mi mama vidi sliku na oglasnoj tabli, ondak sam ga nadrljala
 
Natrag
Top