Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Afrodizijaci

• Začetnik teme crvendac_011
  • Datum pokretanja
B

Blueish

Član
Orasi, lesnici, cokolada + malo viski malo koka kola i ima da ti bude ko da si na sedmom nebu :D

AdamK

AdamK

Član
Najbolji afrodizijaci su semenke, bademi , avokado...cokolada, beli luk (i neki začini), alkohol, nar i banane.

B

bokisingl

Član
Mene moja čim ugleda podvaljuje orahe sa medom,pa i kad mi nije stalo ne možeš se uzdržati...hehe

taman

taman

Član
Ima i "onih" kojima treba čašica za hrabrost.:(
Namerno uzimanje alkohola pre seksa a samo zbog seksa ... ja ne bih. Kod mene "može proći" čaša, dvije (deci, dva) dobrog vina iz butelje, al` samo ako je to u "sklopu scenske izvedbe" romantične večere u dvoje. (a ono: plodovi mora, sveće, butelja dobrog vina, prigušena muzika, mirisni štapići itd.) znate svi kako to već ide.
Možda sada pričam ovako jer mi za sada afrodizijak ne treba. Možda jednog dana uzmem alkohol u razmatranje. A do tada rađe red bul jer:
Red bul daje ti krila,
a rakija pogon na sve četiri.