Afrički kardinal: Sledeći papa bi mogao da bude Crnac

Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Nemam sta da zavirim mogu ti postaviti 1000 argumenata ako hoces?

Ali ja ti postavih gore foto kojeg Isusa on propoveda i mislim da JE TO DOVOLJNO.


POZDRAV OD GERE.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562

Kao prvo ja sam protivnik svih crkvi koje se ne pridrzavaju Biblije,sto se i vidi na raznim temama!
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]Biblija te uči da budeš protivnik crkvama? Koju ti Bibliju čitaš? [/FONT]
[FONT=&amp]Kako bre brate Gero. Pa zar ne vidiš da naša braća i sestre kažu da je prava Crkva – JS![/FONT]
[FONT=&amp]Pardon, Katolička!, Ups, mislio sam Adventistička! Odnosno Pravoslavna! Ma ne, htedoh da kažem Baptistička, odnosno Pentakostalna, uh, htedoh reći ……….[/FONT]
[FONT=&amp]Ma ustvari mislio sam [/FONT][FONT=&amp]- [/FONT][FONT=&amp]sve su Crkve [/FONT][FONT=&amp]prave[/FONT][FONT=&amp], samo je neka PRAVIJA![/FONT]

Pa to ti i uostalom piše u Bibliji >>

[FONT=&amp]2.[/FONT][FONT=&amp]Солуњ. 2:[/FONT][SUP][FONT=&amp]4[/FONT][/SUP][FONT=&amp] Који се противи и подиже више свега што се зове Бог или се поштује, тако да ће он сести у цркви Божјој као Бог показујући себе да је Бог.[/FONT][SUP][FONT=&amp]5[/FONT][/SUP][FONT=&amp] Не памтите ли да сам вам ово казивао још кад сам код вас био?[/FONT][SUP][FONT=&amp]6[/FONT][/SUP][FONT=&amp] И сад знате шта задржава да се не јави у своје време.[/FONT][SUP][FONT=&amp]7[/FONT][/SUP][FONT=&amp] Јер се већ ради тајна безакоња, само док се уклони онај који сад задржава.[/FONT]

[FONT=&amp]1. [/FONT][FONT=&amp]Тимот. 4:[/FONT][SUP][FONT=&amp]1[/FONT][/SUP][FONT=&amp] А Дух разговетно говори да ће у последња времена одступити неки од вере слушајући лажне духове и науке[/FONT][FONT=&amp] ђаволске, [SUP]2[/SUP] У лицемерју лажа, жигосаних на својој савести, [SUP]3[/SUP] Који забрањују женити се, и заповедају уздржавати се од јела која Бог створи за јело са захвалношћу вернима и онима који познаше истину. [SUP]4[/SUP] Јер је свако створење Божије добро и ништа није на одмет кад се прима са захвалношћу. [SUP]5[/SUP] Јер се освећује речју Божијом и молитвом. [SUP]6[/SUP] Ово све казујући браћи бићеш добар слуга Исуса Христа, одгајен речима вере и добром науком коју си примио.[/FONT]

[FONT=&amp]Tako da čitaj malo Bibliju da se uveriš.[/FONT]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top