Adventisti

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sardu, kao sto sam i mislio, ti nemas ozbiljne odgovore na biblijske tekstove koje sam prilozio, vec samo filozofiranje.
To ti je jalov princip, jer se protiv biblije boris biblijom, ne boris se protiv Adventizma vec protiv same biblije i istine koja se u njoj nalazi, jer Adventisticko ucenje se kao sto smo videli u potpunosti zasniva na bibliji, a ti filozofiras i istinu oblacis u to ruho ljudskih filozofija i praznih prica, i jos mene optuzujes da iznosim lazi, coveka koji ti iznosi cistu biblijsku istinu onakvu kakva je zapisana.

Sto se tice Ellen White, ko smo mi da odredjujemo Bogu sta ce ciniti, i da mu sudimo ako se nesto suproti nasim ljudskim gledistima, samo smrtni ljudi...

Zapitaj se sta cinis, jer se svojim odnosom Boris protiv samoga Boga, to je ocigledno..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Sardu, kao sto sam i mislio, ti nemas ozbiljne odgovore na biblijske tekstove koje sam prilozio, vec samo filozofiranje. ..

Sigurno si u pravu !
Sigurno Pečat Božiji je SUBOTA – I tvoji argumenti su validni, a moji (ili bolje rečeno svih ostalih Hrišćana na Planeti) su FILIOZOFIRANJA ! Što se da videti iz sledećih stihova:

Језек.9:3,4 А слава Бога Израиљевог подиже се с херувима, на којима беше, на праг од дома, и викну човека обученог у платно који имаше уз бедрицу оправу писарску. И рече му Господ: Прођи посред града, посред Јерусалима, и забележи белегом чела оним људима који уздишу и који ридају ради свих гадова што се чине усред њега.
1. Коринћ. 9:2 Ако другима и нисам апостол, али вама јесам, јер сте ви печат мог апостолства у Господу.
2. Коринћ. 1:21,22 А Бог је који нас утврди с вама у Христу, и помаза нас,Који нас и запечати, и даде залог Духа у срца наша.
Ефеж. 1: [SUP]12[/SUP] Да бисмо били на хвалу славе Његове, ми који смо се напред уздали у Христа, [SUP]13[/SUP] Кроз ког и ви, чувши реч истине, јеванђеље спасења свог,у коме и веровавши запечатисте се Светим Духом обећања, [SUP]14[/SUP] Који је залог наследства нашег за избављење течевине на хвалу славе Његове.
Ефеж. 4:30 И не ожалошћавајте Светог Духа Божијег, којим сте запечаћени за дан избављења.
2. Тимот. 2:19 Тврдо дакле стоји темељ Божји имајући овај печат: Позна Господ своје; и: Да одступи од неправде сваки који спомиње име Господње.
Откр. 2:17 Ко има ухо да чује нека чује шта говори Дух црквама: који победи даћу му да једе од мане сакривене, и даћу му камен бео, и на камену ново име написано, ког нико не зна осим оног који прими.

Takođe, ako znamo da je Solomon u Propovedniku rekao:
3:21 Ко зна да дух синова људских иде горе, а дух стоке да иде доле под земљу ?

Znači da pečat Božiji nikako ne može biti SUBOTA jer se ne može zapečatiti stoka. Zato što ona ne ide sa nama u Nebo!

5.Мојс.5:[SUP]12[/SUP] Држи дан од одмора и светкуј га, као што ти је заповедио Господ Бог твој. 13. Шест дана ради и свршуј све послове своје. [SUP]14[/SUP] А седми је дан одмор Господу Богу твом; немој радити никакав посао ни ти, ни син твој ни кћи твоја, ни слуга твој ни слушкиња твоја, ни во твој ни магарац твој, нити које живинче твоје, ни дошљак који је код тебе, да би се одморио слуга твој и слушкиња твоја као и ти. [SUP]15[/SUP] И памти да си био роб у земљи мисирској, и Господ Бог твој изведе те оданде руком крепком и мишицом подигнутом. Зато ти је Господ Бог твој заповедио да светкујеш дан од одмора.

Pečat Božiji je nanovorođeni, spašeni vernik koji je zapečaćen Svetim Duhom! A nikakva subota tu nije u pitanju:

Римљ. 8: [SUP]14[/SUP] Јер који се владају по духу Божијем они су синови Божији. [SUP]15[/SUP] Јер не примисте дух ропства, опет да се бојите; него примисте Дух посиначки, којим вичемо: Ава, Оче! [SUP]16[/SUP] Овај дух (Божији) сведочи нашем духу да смо деца Божија.
1. Коринћ. 9:2 Ако другима и нисам апостол, али вама јесам, јер сте ви печат мог апостолства у Господу.
Агеј 2,23 У то време, говори Господ над војскама, узећу тебе, Зоровавељу, сине Салатилов, слуго мој, говори Господ, и поставићу те као печат; јер сам те изабрао, говори Господ над војскама.

Prosto neverovatno kako od onolikih znakova i Mojsijevog petoknjiženja i Jeleninih /Vajt/ svrtih knjiga ipak niko ne prepozna da je SUBOTA PEČAT BOŽIJI!
Genijalan si Laodikeja, zaista.

To ti je jalov princip, jer se protiv biblije boris biblijom, ne boris se protiv Adventizma vec protiv same biblije i istine koja se u njoj nalazi, jer Adventisticko ucenje se kao sto smo videli u potpunosti zasniva na bibliji, a ti filozofiras i istinu oblacis u to ruho ljudskih filozofija i praznih prica, i jos mene optuzujes da iznosim lazi, coveka koji ti iznosi cistu biblijsku istinu onakvu kakva je zapisana. ..

Genijalno!
Samo što to isto kažu i JS.
Da jedini kanal preko koga Bog komunicira sa nama je Kula Stražara, da je 144.000 – POMAZANICI, između kojih će biti i dosta JS. Da je njihova biblija NWT – Jedina PRAVA BIBLIJA, ostale su sa pogrešnim prevodom, da su oni jedina prava Crkva na Zemlji i napadati nju je isto što i napadati samog Boga...........
Pa kome sada da verujem.

Takođe vam je i GENIJALNA NAUKA O ŽIGU ZVERI ! Da je to NEDELJA! A znamo šta pismo kaže o ŽIGU ZVERI U OTKRIVENJU.

Pa kom Bogu se onda mole NESUBOTARI. U kog Boga onda veruje preko 2 milijarde NESUBOTARA. Da li će na nebu biti nesubotara !?

Tako da ne moraš ti da mi kažeš ’’DA IZNOSIŠ ČISTU BIBLIJSKU ISTINU ONAKO KAKO JE ZAPISANA....’’. Pa vidim ja šta ti pišeš i kakvu nauku ima tvoja Crkva

Ali potpuno razumem ovaj deo tvog posta. Pismo me tome uči:

2. Коринћ 11,14
И није чудо, јер се сам сотона претвара у анђела светла.

Sto se tice Ellen White, ko smo mi da odredjujemo Bogu sta ce ciniti, i da mu sudimo ako se nesto suproti nasim ljudskim gledistima, samo smrtni ljudi... ..

Ja ne sudim EGW, ja samo iznosim njenu JERES, kojom je zaludela 20 ili 25 milona ljudi, a njeni sledbenici hoće još da uvuku u njenu jeres.

Anđeli mogu iz Neba samo sa zlatnom karticom, i plaču ! (Рани Списи, 39. str.):

Božja ljubav prema Njegovom narodu - Videla sam kako Bog nježno i jako voli svoj narod.Videla sam kako anđeli šire svoja krila nad svetima. Svaki sveti imao je anđela pratioca. Kad bi sveti plakali zbog razočaranja ili bi se našli u opasnosti,anđeli koji im služe brzo bi odleteli gore noseći vesti,a anđeli u gradu bi prestali pevati.Zatim bi Isus poslao drugog anđela da siđe i da ih ohrabri, da bdije nad njima i da ih pokuša zadržati na uskome putu; ali ako ne bi marili za brižnu skrb ovih anđela i ako ih anđeli ne bi mogli utešiti već bi nastavili ići stranputicom, anđeli bi se rastužili i zaplakali. Oni bi vest o tome poneli gore i svi anđeli u gradu bi zaplakali, a nakon toga glasno rekli :‘’Amen.’’Ali ako bi sveti uprli pogled na nagradu koja ih čeka i slavili Boga, anđeli bi preneli radosnu vest u grad i anđeli u gradu bi dotaknuli svoje zlatne harfe i glasno zapevali :‘’Aleluja!’’tako da bi nebeski svod odzvanjao njihovim umilnim pesmama.
U Svetom Gradu vlada savršeni red i sklad. Svi anđeli kojima je naloženo da odlaze na Zemlju nose zlatnu kartu koju pokazuju anđelima na gradskim vratima kad ulaze i izlaze. Nebo je predivno mesto. Čeznem da budem tamo, da gledam svojega milog Isusa koji je dao život za mene i budem preobražena u Njegovo slavno obličje. O kad bih imala reči kojima bih opisala slavu prelepog budućeg sveta! Žudim za potocima žive vode koji vesele grad našega Boga.

Zapitaj se sta cinis, jer se svojim odnosom Boris protiv samoga Boga, to je ocigledno..
Odavno sam se zapitao, a skoro i odgovorio Miki:
​.........Znači to je Hrišćanska Crkva. A njeni sledbenici su Hrišćani. Postoji 2000 godina. Njen osnivač i pastor i prvosveštenik je Isus Hrist. Napisao je samo jednu knjigu – Bibliju i za nju ne uzima ni 1 dinar honorara. Uči nas da tumačimo Bibliju onako kako piše. Ako je nešto dato u vizijama ili simbolima – onda trebamo da pitamo Njega. Ako nam On ipak ne odgovori, znači da to nije bitno za naše spasenje, jer On od nas ne traži 156 stvari za spasenje, već samo par. Jer je On pastir dobri......

Ali je mnogo teško biti u toj Crkvi, za one koji vole da žive od Jevanđelja. Kao onom bogatom Jevrejinu, kome je Hrist rekao prodaj sve pa pođi za mnom. Znači svaki materijalista je dobrodošao u Hristovu Crkvu, ali pošto više voli PARE, nego Hrista, onda se tu nažalost neće dugo zadržati. A i trebaju se voleti svoji neprijatelji................ Ipak ona nije za svakog. Doduše svi su pozvani, ali malo ih koji ulaze, opstaju u njoj i spasavaju.

Sva verovanja JEDINE PRAVE CRKVE NA PLANETI su zapisana u knjizi koja se zove Biblija. Nisu pod rednim brojevima. Npr. 1, 2, 3,................ 27. Već su jednostavno zapisana i samo ih treba pažljivo, a naročito iskrenog i poniznog srca čitati. I sve se jako brzo otvara i saznaje........

A takođe I OČIGLEDNO VIDIM PROTIV kog boga se borim:

‘‘Bog ima svoju Crkvu na Zemlji, koja uzdiže Njegov poraženi zakon i predstavlja ljudima Božije Jagnje koje uzima na sebe grehe sveta.........
Postoji samo jedna Crkva na svetu koja u ova vremena stoji na prolomu i popravljanju ograde i podiže stare razvaline.........
Neka svi paze da ne viču protiv jedinog naroda koji odgovara opisu naroda ostatka ! (vezaОткривење > 12:17 И разгневи се змија на жену, и отиде да се побије са осталим семеном њеним, које држи заповести Божије и има сведочанство Исуса Христа. 18:4 И чух глас други с неба који говори: Изиђите из ње, народе мој, да се не помешате у грехе њене, и да вам не науде зла њена.
14: [SUP]3[/SUP] И певаху као нову песму пред престолом и пред четири животиње и пред старешинама: и нико не могаше научити песме, осим оних сто и четрдесет и четири хиљаде који су откупљени са земље. [SUP]4[/SUP] Ово су који се не опоганише са женама, јер су девственици, они иду за Јагњетом куд год оно пође. Ови су купљени од људи, првенци Богу и Јагњету. [SUP]5[/SUP] И у њиховим устима не нађе се превара, јер су без мане пред престолом Божијим. [SUP]6[/SUP] И видех другог анђела где лети посред неба, који имаше вечно јеванђеље да објави онима који живе на земљи, и сваком племену, и језику и колену и народу. [SUP]7[/SUP] И говораше великим гласом: Бојте се Бога, и подајте Му славу, јер дође час суда Његовог; и поклоните се Ономе који је створио небо и земљу и море и изворе водене. [SUP]8[/SUP] И други анђео за њим иде говорећи: Паде, паде Вавилон град велики: јер отровним вином курварства свог напоји све народе.) , koji drži Božije zapovesti i ima veru Isusovu.....
Bog ima odvojeni narod, Crkvu na Zemlji, koja ne zaostaje ni za kom, već je iznad svih po svojoj opremljenosti da propoveda istinu, da opravda Božiji zakon...... Moj brate, ako ti govoriš da je Crkva ASD Vavilon, onda grešiš! ’’
(Testimonies to Ministers and Gospel Workers. str: 50,58,59; izd. 1893 g.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
‘‘Ljudi mogu da kuju spletku za spletkom, a i neprijatelj će se truditi da zavede duše od istine, ali, svi koji veruju da je Gospod progovorio preko sestre Vajt i da joj je dao poruke, biće sigurni od mnoštva prevara koje će se pojaviti u ove poslednje dane! ’’ (Selected Messages, book 3, str. 83 i 84; izd. 1906 g.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
‘‘Nijedno ime koje možemo uzeti nece biti prikladno sem onoga koje je u saglasju sa našom konfesijom, izražava našu veru i oznacava nas kao poseban narod. Ime Adventista sedmog dana stavlja u prvi plan istinita svojstva naše vere i ubediće umove koji traže istinu... Pokazalo mi se da skoro svaki fanatik koji se pojavio, a želi da sakrije svoja osećanja u želji da odvede ostale u stranputicu, tvrdi da pripada Crkvi Božijoj. Takvo ime bi u trenutku pobudilo sumnje, jer se koristi da bi se sakrile najapsurdnije greške" (Dž. N. Lafborouov Nastanak i razvoj Adventista sedmog dana, glava XIX, str. 227).’’ (Testimonies for the Church 6)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
’’ Gospod nas je učinio čuvarima svog zakona; On nam je poverio svete i večne ISTINE koje treba da budu verno objavljene drugima u obliku opomena, ukora i ohrabrenja (EGW:Svedočanstva za Crkvu 5; str.381; izd.1885. god.) ‘‘
-------------------------------------------------------------------------------------------------
’’Bog je svoj Crkvi (ASD) poseban autoritet i moć, I NIKO SE NE MOŽE OPRAVDATI AKO GA NE POŠTUJE ILI PREZIRE JER BI, ČINEĆI TAKO, PREZREO BOŽIJI GLAS! (EGW:Svedočanstva za Crkvu 3; str.417; izd.1875. god.) ‘‘

Sve je JASNO KAO DAN kada se uzmu ovi odlomci iz vaše i EGW literature, brate Laodikeja !
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107

Znaci ipak nemas validne dokaze, vec svojim pokusajem da dokazes suprotno ustvari cinis od biblije kontradiktornu knjigu.
Zato sam napisao da se ti ne boris protiv Adventizma vec protiv biblije, jer je cinis kontradiktornom knjigom, odnosno kao da ona sama sebi protivreci.
Sustinski nije tako i ne moze biti, vec ti svesno ili
nesvesno to cinis pokusavajuci da dokazes suprotno od onoga sto je tako jasno napisano.

Sto se tice tekstova Elen Wajt koja si prilozio ja mogu da kazem samo AMIN, jer autoritet Bozji jeste na crkvi Adventista i Duhu prorostva.

’’Bog je svoj Crkvi (ASD) poseban autoritet i moć, I NIKO SE NE MOŽE OPRAVDATI AKO GA NE POŠTUJE ILI PREZIRE JER BI, ČINEĆI TAKO, PREZREO BOŽIJI GLAS! (EGW:Svedočanstva za Crkvu 3; str.417; izd.1875. god.) ‘‘

AMIN!

 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562

Znaci ipak nemas validne dokaze, vec svojim pokusajem da dokazes suprotno ustvari cinis od biblije kontradiktornu knjigu.
Zato sam napisao da se ti ne boris protiv Adventizma vec protiv biblije, jer je cinis kontradiktornom knjigom, odnosno kao da ona sama sebi protivreci.
Sustinski nije tako i ne moze biti, vec ti svesno ili
nesvesno to cinis pokusavajuci da dokazes suprotno od onoga sto je tako jasno napisano.

Sto se tice tekstova Elen Wajt koja si prilozio ja mogu da kazem samo AMIN, jer autoritet Bozji jeste na crkvi Adventista i Duhu prorostva.

’’Bog je svoj Crkvi (ASD) poseban autoritet i moć, I NIKO SE NE MOŽE OPRAVDATI AKO GA NE POŠTUJE ILI PREZIRE JER BI, ČINEĆI TAKO, PREZREO BOŽIJI GLAS! (EGW:Svedočanstva za Crkvu 3; str.417; izd.1875. god.) ‘‘

AMIN!

Pa ako za tebe nisu validni dokazi iz posta #1392 i ako si na citate iz EGW knjiga rekao AMIN, ja mogu jedino reći da si ti nepopravljivi Adventista!
I ako ti se Bog, ali pravi, ne smiluje ostade ti to do Njegovog dolaska.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pa ako za tebe nisu validni dokazi iz posta #1392 i ako si na citate iz EGW knjiga rekao AMIN, ja mogu jedino reći da si ti nepopravljivi Adventista!
I ako ti se Bog, ali pravi, ne smiluje ostade ti to do Njegovog dolaska.



Amin.

Na kraju ces ipak ti morati da priznas gresku, i moja je zelja isto ono sto zelim i sebi, a to je da se nadjes tamo u carstvu Bozjem, jer sta drugo moja zelja moze da bude osim toga.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Amin.

Na kraju ces ipak ti morati da priznas gresku, i moja je zelja isto ono sto zelim i sebi, a to je da se nadjes tamo u carstvu Bozjem, jer sta drugo moja zelja moze da bude osim toga.
Ja sam se odavno izjasnio kako doživljavam Adventiste, tako da sada ne moram. Znam samo da nikada neću postati Adventista, što i želim ovoj ostaloj 2 milijarde ljudi. Jer preći iz jedne krive religije u drugu, je opasna rabota. A ubeđivati Adventiste da izađu iz Adventizma je isto što i ubeđivati JS da izađe iz njihove Crkve.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam se odavno izjasnio kako doživljavam Adventiste, tako da sada ne moram. Znam samo da nikada neću postati Adventista, što i želim ovoj ostaloj 2 milijarde ljudi. Jer preći iz jedne krive religije u drugu, je opasna rabota. A ubeđivati Adventiste da izađu iz Adventizma je isto što i ubeđivati JS da izađe iz njihove Crkve.


moraces da doneses svoju odluku, jer u ovom vremenu posletka postojace samo dve grupe ljudi na planeti, oni koji se pridruzuju otpalom Vavilonu postujuci ljudske zakone i prihvatajuci dekret o obaveznom svetkovanju nedelje koji ce biti usvojen i nametnut svetu od strane Vatikana i velikih sila, i oni koji postuju Boga drzanjem svih njegovih zapovesti i subote, i koji su u potpunosti sebe predali Bogu i kroz duhovnu reformu i potcinjavanje svoje volje njemu iz trenutka u trenutak dostigli savrsenstvbo karaktera i spremnost za Hristov dolazak i uznesenje.


Dakle, nece biti alternative, postujuci nedelju svaki covek ce sebe u stvari stavlti u poziciju onoga koji je vec u Vavilonu, i prema tome takav covek je bez Duha posvecenja..

Zato je licna odluka ono sto ce opredeliti svet za ove dve strane, postovanje Boga drzanjem njegovih zapovesti, i postovanje coveka bezakonja i drzanje obaveznog nedeljnog zakona koji ce on svojim autoritetom nametnuti ovom svetu.

Neka ti Gospod pomogne da tvoja odluka bude prava, i neka te milostivi Bog podstakne Svojim Duhom da je doneses..
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Braco moja u Kristu...jao, sto ste dosadni! :lol:
Laodikeja, poceo si "prorokovati"? Samo dvije grupe ljudi? Osudit ce se oni koji slave nedjelju koju je nametnuo Vatikan? Ma daj!
Razmisli malo, covjece Bozji i nemoj plasiti ljude. Bog je Ljubav i On je Gospodar povijesti i svakog pojedinca. Krist je umro za sve ljude da ih spasi, a ne pogubi.
Ako si ti nasao Boga u Adventistickoj crkvi, OK, to je tvoj izbor, tvoja sloboda i odgovornost, ali ne pokusavaj uvjeravati druge u ispravnost svoje crkve jer ona to - nije. Za tebe mozda jest, ali ne za druge.
A ti Sarrdy, imaj na umu da je prava vjera u srcu. Ako je brat Laodiceja uvjeren, (a sudit ce nas po uvjerenju) neces ga moci razuvjeriti.
Mislim da je od uvjeravanja i svih dokaza koje mozemo napisati, mnogo bolje zivjeti tako da omilimo Isusu, da Mu budemo prijatelji, da po molitvi njegujemo taj prijateljski odnos.
Ili nemamo hrabrosti biti prijatelji Bozji pa se u tom nedostatku utjecemo i sakrivamo u sigurnost struktura religije i biblijskih citata?

Jer...takav dojam dobivam kad citam vase diskusije na temu koja je crkva prava.
Haha, pa, katolicka, koja bi druga? :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Braco moja u Kristu...jao, sto ste dosadni! :lol:
Laodikeja, poceo si "prorokovati"? Samo dvije grupe ljudi? Osudit ce se oni koji slave nedjelju koju je nametnuo Vatikan? Ma daj!
Razmisli malo, covjece Bozji i nemoj plasiti ljude. Bog je Ljubav i On je Gospodar povijesti i svakog pojedinca. Krist je umro za sve ljude da ih spasi, a ne pogubi.
Ako si ti nasao Boga u Adventistickoj crkvi, OK, to je tvoj izbor, tvoja sloboda i odgovornost, ali ne pokusavaj uvjeravati druge u ispravnost svoje crkve jer ona to - nije. Za tebe mozda jest, ali ne za druge.
A ti Sarrdy, imaj na umu da je prava vjera u srcu. Ako je brat Laodiceja uvjeren, (a sudit ce nas po uvjerenju) neces ga moci razuvjeriti.
Mislim da je od uvjeravanja i svih dokaza koje mozemo napisati, mnogo bolje zivjeti tako da omilimo Isusu, da Mu budemo prijatelji, da po molitvi njegujemo taj prijateljski odnos.
Ili nemamo hrabrosti biti prijatelji Bozji pa se u tom nedostatku utjecemo i sakrivamo u sigurnost struktura religije i biblijskih citata?

Jer...takav dojam dobivam kad citam vase diskusije na temu koja je crkva prava.
Haha, pa, katolicka, koja bi druga? :)
Ma znam da je to Katolička!
Pa koja bi druga bila jedina prava Crkva, sem Katoličke koja postoji 2.000 godina!
Još samo da u to ubedim JS i Adventiste.

A šta misliš draga sestro iz mojih postova, šta sam ja zagovarao da je bitno za naše spasenje !? Odnosno koliko stvarčica ?
Pozdrav

PS
Zaboravila si jedino da je NEDELJA žig zveri - i ko slavi nedelju - Direktno u nespasenje!
Oni se ne mole Hristu i ne veruju u Hrista, već u sotonu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2011
Poruka
1.251
Ja sam se odavno izjasnio kako doživljavam Adventiste, tako da sada ne moram. Znam samo da nikada neću postati Adventista, što i želim ovoj ostaloj 2 milijarde ljudi. Jer preći iz jedne krive religije u drugu, je opasna rabota. A ubeđivati Adventiste da izađu iz Adventizma je isto što i ubeđivati JS da izađe iz njihove Crkve.

Postovanje brate Sarrdy,

pozivam sve da uoce da u ovoj Sarrdyevoj izjavi nije sve negativno, nego ima i jedan vrlo pozitivan elemenat te njegove izjave.

Kada je Sarrdy rekao "perci iz jedne krive religije u drugo je opasno."
Sarrdy, slazem se sa ovom tvojom izjavom, zaista jeste to "naky busines".

Medjutim, ipak mi je drago da si priznao pred svima da sada pripadas "krivoj religiji".
Bratko to je vrlo pozitivno od tebe zato i za terbe ima nade.

Sve najbolje
 
Natrag
Top