ADSL ili Kablovski internet?

Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
ne znam da li je tema jos aktivna ali da napisem i ja nesto od toga!
Ja sam iz jedne SELENDRE (Morovic) gde je i Bog rekao laku noc i sa starom centralom i starim zicama imam unazad 2 godine Telekomov BOX4 paket sa ne znam tacno kojim ruterom (ima Wireles) na koji su prikacena 2-3 laptopa 24 sata, 2 televizije i naravno moj komp i NIKADA NISAM IMAO PROBLEMA SA NETOM! Ni sto se tice downloada (torrent,ili neki sajtovi tipa zippyshare,softonic... uvek sam imao download oko 650-700 kb/s sa uljucenim laptopovima), a ni sto se tice uploada koji se krece od 0.65-0.90 mbps, a zadovoljan sam i sa pingom koji ide od 25-35! Iskreno PREPORUKA ZA ADSL!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ja licno imam KDS internet i veoma sam zadovoljan njime.A surakova deca imaju ADSL i isto ue dobar,ranije je bilo malo problema kada se koristio telefon.Sada ne nemaju nikakvih prblema i dobar je protok,tako da se neces prevariti ako se odlucis za bilo koji od ova dva.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
Koji paket ste koristili i po kojoj ceni a sta sada mislite da uzmete i za koji novac? Molim odgovor.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ako je nekom potreban samo internet, onda je bolji adsl, ali ako neko zeli i tv, onda je bolji kablovski jer skoro za iste pare se dobije i tv..pozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nijetako.Ja imam kablovski i posebno placam TV,a posebno Internet
 
Natrag
Top