Adrijana Lima: Imala sam tremu zbog povratka kući

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Manekenka se pojavila u brazilskom izdanju „Vog”


Adrijana Lima: Imala sam tremu zbog povratka kući





Izvor: Blic M. Mijatović | 07. 02. 2011. - 00:02h | Foto: Vogue

Nakon nekoliko godina odsustvovanja iz brazilskih modnih magazina, Adrijana Lima ukrasila je februarsku naslovnicu izdanja „Voga” za to tržište, na radost velikog broja svojih zemljaka. Prelepa manekenka zbog brojnih obaveza i angažmana sa prestižnim proizvođačem ženskog veša „Victoria’s Secret” u svoju domovinu svraća tek povremeno, zbog čega je na fotografisanju za brazilski „Vog” imala tremu.
114434_zablima1_f.jpg


- Raditi u Brazilu dosta je drugačije nego bilo gde drugde jer se osećam kao kod kuće. Međutim, da budem iskrena, bila sam pomalo nervozna kako će sve proći jer dugo nisam ništa radila u Brazilu - ispričala je poznata manekenka.

Samo snimanje je trajalo tri dana u Sao Paulu, a tema fotografija je bal pod maskama, što se podudara sa predstojećim karnevalom u Riju.

114435_zablima7_hs.jpg


- Mnogo mi se dopala tematika ovog snimanja jer uvek volim da radim nešto drugačije, a ovo je prilika da uradim nešto moderno i da u sve to unesem i svoju ličnost - istakla je Lima, čiji je izgled na slikama mešavina arlekina, pajaca i savremenih maski. Ipak, Adrijana se nije duže zadržala u Brazilu budući da ju je u Njujorku čekalo snimanje novog kataloga i promotivnog spota za kampanju „Victoria’s Secret” u susret Danu zaljubljenih. U kratkom promotivnom video snimku svaki od „Viktorijinih“ anđela preneo je neku svoju poruku povodom Dana zaljubljenih.

- Ovaj praznik je posvećen i vašim prijateljima i porodici. Stoga, ljubite se puno, grlite se puno i dajte puno ljubavi - poručila je Adrijana.
 
Natrag
Top