Adriano - Imperator

Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Koliko sam ja upućen on je rekao da ne želi da se vraća u inter. Za njeg aje najviše zagrizao Milan.

ADRIJANO: Samo Inter dolazi u obzir

Povodom vesti da će se Adrijano u zimskom prelaznom roku vratiti u Evropu, tačnije u Italiju, oglasio se i Brazilac izjavivši da bi igrao samo za Inter ako se ikada vrati u Seriju A. Tako je napadač Flamenga odbacio sve spekulacije o mogućem dolasku u Milan u januaru.

Adrijano je za Inter odigrao 123 utakmice i postigao 48 golova, ali je zbog velikih problema sa depresijom odlučio da se vrati u domovinu kako bi pronašao mir. Oporavak od noćnog života ni u Brazilu mu nije išao baš najbolje u samom početku, ali 27-godišnji napadač u poslednje vreme igra odlično. U dresu Flamenga je ove sezone u 22 utakmice postigao 15 pogodaka i sve češće se u medijima spominje njegov povratak u evropski fudbal. Ugovor sa klubom iz Rija de Žaneira mu ističe u maju 2010. godine.

(sportal.rs)

Ako meni ne veruješ idi na ovaj link pa sam pročitaj.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
To ćemo još videti, ali pogotovo dok je Mourinho na trenerskoj klupi intera za Adriana nema mesta. U to budite sigurni.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
možda............

To ćemo još videti, ali pogotovo dok je Mourinho na trenerskoj klupi intera za Adriana nema mesta. U to budite sigurni.
Murinju se drma klupa, prredsednik Intera Masimo Morati koga si u jednom postu nazvao "konjem" u čemu nisi u pravu rekao je da ako inter ne prođe u osminu finala Lige šampiona da će Murinjo dobiti otkaz.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Murinju se drma klupa, prredsednik Intera Masimo Morati koga si u jednom postu nazvao "konjem" u čemu nisi u pravu rekao je da ako inter ne prođe u osminu finala Lige šampiona da će Murinjo dobiti otkaz.

Pusti ti Morattia i njegove priče, on danas priča jedno, sutra drugo.
I da, on je konj, tu nema greške.

To ti i mogu dokazati ako hoćeš. ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
To je kompliment :)

Naravno, i to najlepši koji Moratti može da dobije. :)


Neznam zasto to mislis..ali nije ni bitno...

To mislim zato što italijanski fudbal volim više od bilo čega drugog ili sam bar voleo ono što je italijanski fudbal bio.
A on je tu gde je upravo zbog Morattia, konja zubatog, ali komplikovano je da ti objašnjavam, pročitaj sve textove o Calciopoliu koje budem okačio i sve će ti biti jasno ko je Moratti ustvari.
 
Natrag
Top