Acronis True Image

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
32
Pozdrav imam jedan problem a vidim da se ti u tu oblast razumes
Pre dve godine mi je preinstaliran računar i tada je početna naštelovana pozicija nasnimljena u acronics i postavljena na trecu particiju u 8 imag sveski.E sad ja bi da povratim na tu situaciju od pre dve godine.Udjem u acronis true image echo nadjem opciju recoveri i krenem sa next next i na kraju imam opciju da samo jednu od tih 8 sveski podataka ubacim on odradi ponudimi restar i nista sve je isto znam da treba svih 8 sveski da ubacim al neznam kako sve sam probao.Nemam nige dugme restore al nigde samo recoveri napominjem imam verziju 10.0

Molim za pomoć
hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav imam jedan problem a vidim da se ti u tu oblast razumes
Pre dve godine mi je preinstaliran računar i tada je početna naštelovana pozicija nasnimljena u acronics i postavljena na trecu particiju u 8 imag sveski.E sad ja bi da povratim na tu situaciju od pre dve godine.Udjem u acronis true image echo nadjem opciju recoveri i krenem sa next next i na kraju imam opciju da samo jednu od tih 8 sveski podataka ubacim on odradi ponudimi restar i nista sve je isto znam da treba svih 8 sveski da ubacim al neznam kako sve sam probao.Nemam nige dugme restore al nigde samo recoveri napominjem imam verziju 10.0

Molim za pomoć
hvala

Hmmmmmm..vidi ovako...

Mislim da si u startu uradio lose beckup...Iskreno nisam nikada probao raditi kao image vec idem direktno beckup u .tib formatu .Po okoncanom bekapu dobijam jedan .tib fajl koji sa lakocom vracam i nikada nije me izdao....osnova je da restore radim istom verzijom Acronisa sa kojom uradio beckup i na istom windowsu....Potrebno je povratiti kod tebe svih 8 image e sada neznam dali dozvoljava opciju kada te pita da obelezis image koji zelis restuirati pa da selektujes sve kreirane beckup image fajlove.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
8
Citam tutorijale ceo dan. Svaka cast zaista... Da li bi mogao da obnovis linkove za skidanje ovih tutorijala posto ne rade svi, ako stignes. Hvala svakako!
 
Natrag
Top