acer blicne na momenat

Član
Učlanjen(a)
08.09.2013
Poruka
22
pozzzz svima ja sam nov na forumu. imam problema sa acerom 5315. tj sa njegovom plocom. kada ga uklucim slika na momenat blicne i to je to. da i bi to mogao da bude problem sa GPU ili nesto drugo.

hvala unapred.

novi problem. prikaze sliku ali se amrzne i nista ne reaguje
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Dobro doso na forum
Mozda je problem baterija izvadi je i iskljuci punjac i drzi power dugme oko 30 sec. i ponovi postupak i dali se to desava na punjacu ili samo na bateriji kad radi
A to sto ti zamrzava proveri koliko ti crpi memorije i cpu i koliko procesa imas slaba ti je masina da ti radi puno programa kao neki jaci program antivirus trebas u startupu da iskjucis neke programe
Da ga odmrznes Ctrl i Alt pritisni zajedno zatim Delate i treba da se ukljuci Task Manager i pogledaj u processes gde je zapelo i iskljuci
Ipak mislim da ti je naj bolje nanovo da installises win xp ko zna sta sve imas unutra
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Mozda je problem baterija izvadi je i iskljuci punjac i drzi power dugme oko 30 sec. i ponovi postupak i dali se to desava na punjacu ili samo na bateriji kad radi<br>A to sto ti zamrzava proveri koliko ti crpi memorije i cpu i koliko procesa imas slaba ti je masina da ti radi puno programa kao neki jaci program antivirus trebas u startupu da iskjucis neke programe<br>Da ga odmrznes Ctrl i Alt pritisni zajedno zatim Delate i treba da se ukljuci&nbsp;Task Manager i pogledaj u processes gde je zapelo i iskljuci<br>Ipak mislim da ti je naj bolje nanovo da installises win xp ko zna sta sve imas unutra
 
Natrag
Top