Acer aspira 3020 i pazma TV

Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Dizem ruke o ovog povezivanja!!!
Sve sam pokusao i dobijem isto a uz to mi se prikacio Mail.ru i ne znam kako da ga se ijesim!!!!!
Pozdav
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Nemoj odustajati tako lako. Prvo, drajveri se uvek skidaju po adresi-proizvođaču komponenti, te automatizovane instalacije znaju da se pokažu kao nepouzdane. Mada, ja ne verujem da tebi ovaj problem pravi drajver. Da li si proverio ima li u podešavanjima grafike opcija 'kloniranja' slike ili nešto slično?
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Probacu ali nisam optimista ja jednostavno imam na TV-u cetiri puta vecu sliku od ove a laptopu!!!!
Kvalitet slike je super....ali kako doci do normalne!!!
Ako povecam rezoluciju u odnosu na 1028x764 slika nestane a ako je smanjim SUZI SE!!
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Ne mogu a nadjem tu opciju ......i ja ne vjerujem da su neodgovarajuci drajveri.
U Catalystu koji imam nemam ni opciju scaling!!!
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Imas li na tv-u opciju PC?Osim opcije wga,mozes preko PC ukljuciti.Pojavice se plavi ekran na tv-u,pritisni taster windows i drzi,u isto vreme pritisni taster P. Trebalo bi da izbaci 4 opcije: Computer only,Duplicate,Extend,Projector only.Klikni na Duplicate.Ili start-control panel-display-change display settings-opcija multiple displays izaberi duplicate this displays-apply-keep changes.Rezolucija bi trebalo da bude na recommented.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Imam opciju PC ali ne raguje na ovu opciju koju ste opisali .Poslije pokretanja windowsa zaustvio se kao i ranije 1cetvrtina ekrana i vrlo kvalitetna!!!
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2012
Poruka
125
Imam opciju PC ali ne raguje na ovu opciju koju ste opisali .Poslije pokretanja windowsa zaustvio se kao i ranije 1cetvrtina ekrana i vrlo kvalitetna!!!
Imas opcije posebne za svaki monitor,tamo gde je u kockama napisan 1 i 2,mozes posebno podesavati rezoluciju za tv,a posebno za monitor.menjati koji je defoult 1 ili 2 .nemoraju koristiti istu rezoluciju.Ima dosta toga na youtube,potrazi:Computer-to-tv-How To Guide,How to setup dual-screen monitors(windows),How to Connect a Laptop to TV using a wga cable....
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Moram se prvo zahvaliti na vasem trudu!!!
Pokusacu jos mada mi nije jasno zbog cega ne mogu uspjesno da se povezem jer sa istiom aspirom ,istim kablom prije manje od mjesec dana sam imao sve normalno.
Moram jos pokusati na googlu i Yu Toube ali nisam optimista.
Javicu kako god bude bilo...poz
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Za Djigija i ostale koji su pokusali pomoci HVALA!!!
RIJESIO SAM povezivanje a u pitanju su bili drjveri za gaficku.Obrisao sam prvo Catalys pa zatim drajvere za graficku i odmah dobio sliku ali sa rezolucijom 800x600 ,
Skinem Driver Robot i on mi nadje prave drajvere!!!Sada sa rezolucijom 1024x768 i 32 bita imam odlicnu sliku na TV.
 
Natrag
Top