Acer aspira 3020 i pazma TV

Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Putem VGA kabla povezao sam Acer Aspiru 3020 sa plazma TV Panasonik .
Na pocetku podizanja sistema na Tv-u se pojavi slika ali samo do pojavljivanja logo WIndowsa xp i onda nestane
Pokusao sam u propertisu za displej podesiti da prebacim na externi monitor ali ne ide.
U Hardveru imam pored monitora laptopa i Generc tv.
Lapop inace ima graficku karticu ATI Radeon x600 PCI expres 64mb ram .
U Device Menageru i provjerom pereko par programa za intalaciju drajvera nism otkrio problem u hardeveru.
Kako ovo rijesiti?
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Ne ide pokusao sam a zaboravio sam napoenuti da sam na aspiri skoro reinstalirao xp .
Prije ove instalacije bio sam povezan sa tv i sve je funkcionisalo normalo.

Hvala
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Verovatno drivers skini ovo stavi na dvd ili extact u folder i proveri koji ti fali
Kod:
http://drp.su/
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jel imas CD sa driver-ima i software-om za taj lap?
Ako imas instaliraj sa njega aplikaciju Acer GridVista, ako nemas, skini sa njihovog sajta:
Kod:
http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_3020.html
U polju Empowering Technology and Utilities, selektuj Acer GridVista, taj software je zaduzen za dual monitor (Acer GridVista dual-display compatible).
Na ovom sajtu imas driver-e za XP i Vista, gledaj pazljivo za koji OS skidas driver-e i aplikacije.
Posle instalacije GridVista-e trebalo bi da radi slika na TV, javi da li si resio.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Hvala na pomoci javicu kada sve odradim ......popodne....imam drugih obaveza...pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Skoro sam rijesio problem ALI!!! Poslije instalacije Acer Gird Viste dobio sam sliku na tv-u ali nikako da uskladim rezoluciju !!
1024x768 na laptopu na TV imam pun ekran bez ikona i statusne trake!!Kada povecam rezolucju izgubim potpuno sliku na TV a kada smanjim ispod 1024x768 slika na TV se suzi !!!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jesi li instalirao driver za grafiku i koju si rezoluciju ranije koristio?
Takodje Refresh probaj, moguce da je preveliko osvezenje slike stavljeno na visim rezolucijama po defaultu, stavi na 60Hz ili manje, odnosno probaj da promenom Refresh-a dobijes sliku na 1366 x 768.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Instalirao sam nove drajvere a koliko se sjecam ranije je sve bilo ok sa rezolucijom 1024x768 i 60 herca!!!!!
Probacu sa refres pa es javljam !
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2011
Poruka
293
Evo mene ponovo nisam uspio dobiti normalnu sliku kako sam vec pisao !!!
Driver pack solution mi je izbacio poruku svi vozači su uspješno instaliran na vašem računalu i ne zahtijevaju ažuriranja(googlprevod)
Ima te li ideju kako ovo rayrijesiti????
 
Natrag
Top