Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Imam ovaj program i mislim da nije najbolje resenje,da li neko ima predlog za neki noviji i kvalitetniji program.Pozz:)
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Imam ovaj program i mislim da nije najbolje resenje,da li neko ima predlog za neki noviji i kvalitetniji program.Pozz:)

NIje najbolje rešenje za šta? Zbog čega? Šta su mu mane? Kako da ti neko preporuči nešto,ako nisi naveo šta očekuješ i šta ti treba...

Ja sam imao ACDSee10 ranije,a sada koristim ACDSee Pro 3,a imam i Picasa 3...nisu loši...
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
NIje najbolje rešenje za šta? Zbog čega? Šta su mu mane? Kako da ti neko preporuči nešto,ako nisi naveo šta očekuješ i šta ti treba...

Ja sam imao ACDSee10 ranije,a sada koristim ACDSee Pro 3,a imam i Picasa 3...nisu loši...
Kako da skinem ACDSee Pro 3,imas li neki link,gledao sam na Google na sajtu traze da se kupi.Jel ima nesto za dz?Hvala i za ovaj odgovor.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Hvala ti Vuce,ja sam trazio po tutorijalima i nisam ovo pronasao,nasao sam nesto o pravljenju bedzeva,seckanju slika i jos svega ponesto.Kupio sam neki aparat pa bih voleo da savladam ove programe.Daj boze da ima nesto na srpskom.Jos jednom jedno veliko hvalayes3
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nema na čemu! Za "kućnu upotrebu" ti je i ACDSee 10 sasvim OK... Ovaj Pro isto... Ako ti "zapne" negde - javi se na pp,pa ako mogu pomoći ću ti! Desetka i Pro se razlikuju vizuelno,pa ako si radio nešto u ACDSee 10 - malko drugačije izgleda u ACDSee Pro (govorim o onoj osnovnoj primeni)...
Mnogi prave veliku grešku prilikom samog fotografisanja i onda očekuju da nadju "neki program" da srede sliku... Savladaj aparat da "uhvatiš" dobre slike i onda ti samo treba par klikova u jednom od programa da bi je malo "sredio" i to ti je to...
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Vuce skinuo sam program,naucio da cropujem i resize-ujem,otklanjam crvenu boju iz ociju.Pokusao sam na forumu da pronadjem tutorijal kako se koristi ACDSee pro 3 i nisam uspeo da nadjem.Ako znas da ima i gde napisi molim te.Pozz:)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nije loš....čak mislim da je vrlo dobar......da bi tačno znao ......probaj IrfanView 4.27 Free.....:yea:...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top