Acc raznih sajtova

Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Sretan Uskrs svima koji slave ..

uskrs1.jpg


i jedan mali pokloncic za sve dobre ljude .. :mig:

www.netflix.com

[HIDE-POSTS=50]
Email: ngawinsk@gmail.com

Password: neilski30
[/HIDE-POSTS]

www.mediafire.com

[HIDE-POSTS=50]
Email: yeac1@hotmail.com

Password: Estuardo
[/HIDE-POSTS]

www.hulu.com

[HIDE-POSTS=50]
Email: danielle.p.brown@gmail.com

Password: sixat1436
[/HIDE-POSTS]

www.crunchyroll.com


[HIDE-POSTS=50]
Email: n00bfizzled@gmail.com

Password: tripleh3
[/HIDE-POSTS]

http://xfinitytv.comcast.net

[HIDE-POSTS=50]
Email: rictor99@gmail.com

Password: marvel69
[/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS][/HIDE-POSTS]
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Da, to je normalno. Kasni nesto na satelitu, stream buffer, load buffer i nakupi se. Medjutim ovo kasnjenje je minimalno koje se moze dobiti u live streaming-u. Drugacije ova tehnologija ne moze odraditi. Jedino kada svi budemo imali ultrabrze uploade i donwloade...

reklama nevredi nista kao sto ni tvoj test account sto ne vredi sve dok se ne pretplatis .. :beee:

malo onako dase opustimo uz koji filmic ili seriju :) i ujedno da smaknemo sa reklamacije

netflix-logo__131021234418.gif


Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
E sad iskreno sto se tice tvviet i sve sto je vezano za njih.

Ovim tekstom zakljucite sami.....

Druga godina mog gledanja Total Tv putem satelita tj. U Februaru ove godine produzio sam na jos 1 godinu i platio 154€ pod 2 sam Total Tv je dodao vise od 10 novih kvalitetnih kanala naravno bez ikakve dodatne novcane nadoknade pod 3 za 14 mjeseci nisam imao ni jedan jedini ispad bilo kojeg kanala tj. Ni jedan jedini problem pod 4 TOTAL TV JE LEGALAN pod 5 izracunajte koliko ja placam mjesecno za razliku od tvviet tj. Koliko oni naplacuju svoju uslugu pod 6 troduplo vise kanala imam za gledanje nego sto tvviet ima u svojoj ponudi ok nemam Arena Sport 1-5 pod 7 putem sklapanja ugovora sa Total Tv dobio sam HD Box od njih dzaba i na kraju daljinski u ruke pali gasi kad zelis uzivas i gledas a ne svaki 10 dana postovani korisnici zamjenite ovo ... ono .. instalirajte novu aplikaciju i sta znam sta sve ne vec ljudima dosadilo to sve jer citam komentare vezano za tvviet putem Facebook-a

Ok svako ima svoje misljenje neko voli ovo neko ono a ja imam svoje bez zamjerke.

Pozdrav

mislim dasi ovo bas napisao onako kako i treba slazem se u potpunosti mada nisam pretplatnik nit od jednog nit od drugog .. nit imam namjere ali u svakom slucaju total je total .. viet je samo prolazna faza koja ce uskoro pronac svoj poklopac

crunchyroll.png


Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Natrag
Top