...a da nije mp3

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Uuuuuu ako slušaš metal - ne mislim na balade, pa ne znam da li ti je potreban FLAC , zapravo probaj pa odluči.
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
102
Uuuuuu ako slušaš metal - ne mislim na balade, pa ne znam da li ti je potreban FLAC , zapravo probaj pa odluči.

Mogu i da se slozim i da se ne slozim sa tobom!
Pusti neki sinfonijski metal (npr Dream theater) koji mnogo ulaze u produkciju i budi siguran da ces videti razliku!
pusti death metal i sigurno ce razlika biti zanemarljiva!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ma slažem se , ta razlika između formata (mp3 i FLAC) postoji , samo je pitanje svrhe skidanja.A to može utvrditi jedino ako proba - ništa ne košta i jednostavno je. To bi mogao biti i zaključak.
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
102
Ako se slusa na kompu nema svrhe skidanja (zvuk i najtiseg kulera pokriva mnogo), ako slusa u kolima takodje. Ako slusa na audio sistemu skidaj samo najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Pa čovek je rekao da ima dobro ozvučenje ,tj. dobar cd plejer, dobro pojačalo i dobare zvučnike - to se obično pod tim podrazumeva. Ne vidim razlog zašto bi skidao da bi slušao u kolima ili na kompu. ili preko kompa. A to što sluša metal to je otežavajuća okolnost, ali neka proba. Pa ako je zadovoljan zvukom nek nastavi skidanje a ako nije neka sam odluči, nije umobolan, može neke stvari sam da zaključi.
Toliko od mene za ovu temu, idem na neku drugu ,ovde postaje frustrirajuće.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
FLACovani fajlovi su zero u odnosu na APE format. APE je zvanicni forma originala. Svi originali idu u APE formatu. Imam neke metal albume iz originala i svi oni nose oznaku APE
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Kolega je pitao gde moze skidati i niko mu nije odgovorio.Interesuje i mene,zato sam dozvolio sebi da se "umesam".I na kompjuteru se primeti ogromna razlika izmedju FLAC i MP3,zato ako znate gde,molim vas okacite.Pozdrav:)
 
Natrag
Top