64biti programi

Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
X 64-bit Download - the best 64-bit software downloads
Na ovoj adresi ima dosta korisnih programa koji se koriste na 64-bitnim operativnim sistemima.
Gledajući iz mog ugla ljudi koji koriste 64-bitne sisteme i sami češće instaliraju 32-bitne programe.
Valjda zbog navike,ili nedostatka znanja.
Zato molim članove da postave još neke korisne linkove ka 64-bitnim programima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Gledajući iz mog ugla ljudi koji koriste 64-bitne sisteme i sami češće instaliraju 32-bitne programe,
ako me pitate zašto? Neznam, ali je tako u praksi. Valda zbog navike,ili nedostatka znanja.
Delimicno si i sam odgovorio na to pitanje,najvise iz navike posto i sam radije biram proverene programe sa kojima znam na cemu sam nego da skidam nove pa se zezam hoce li raditi ili nece,a veruj mi nema nikakve razlike izmedju 32 i 64 bitnih programcica koji se svakodnevno koriste a i ako ima razlika je stvarno zanemarljiva tako da je to po mom misljenju vise stvar izbora nego prakticnosti.
Ima i ovde dobrih programcica:
Kod:
[url=http://www.techsupportalert.com/best-free-windows7-vista-64-bit-software.htm]Best Free Windows 64-bit Software[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
pa najvise je kao sto ste obojica rekli navika u pitanju, problem je sto vecina koristi 32-bitne sisteme jer su laganiji od 64-bitnih, manje jedu procesa i svasta nesto, a oni koji koriste 64-bitne sisteme koriste 32-bitne programe iz razloga sto su vecinu tih programa isprobali, druga stvar sto opet 32-bitni ce manje uzimati procesa na sistemu, svi hoce sto brzi racunar :)
 
Natrag
Top