5800 srpski jezik

Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
29
kupio sam 5800 navi i posto mislim da je stigla iz madjarske nema srpski jezik,samo eng i jos 7-8 i zanima me da li se moze kako ubaciti srpski a da ne snimam ponovo softver i da mi se ne zeznu podesavanja
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2011
Poruka
12
pokusaj update softvera (ima opcija u aplikacijama) moguce da ce prema lokaciji prepoznati opciju sa srpski, u protivnom moras u servis a podesavanja nisu i neki problem jer meni lepo vodi sve vrste podesavanj
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
laksi nacin ti je da skines program JAF i da skines Navifirm i da odatle skines svoj firmware, sa svojim regionom. postoje kodovi, javi mi se na PM, javicu ti kada stignem ako se ne snadjes. i flashiraj ga tako, onda mozes i da ga hakujes da ti ne trazi certificate nikada
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
@zerocoolminja

Ja ti ne bih preporucio da sam to radis, odnesi u neki servis jer to i ne kosta nesto narocito kad uzmes koliko ce te kostati ako zeznes telefon. Sto se tice podesavanja i programa koje si vec ubacio to ces u svakom slucaju morati ponovo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
47
samo fleshiranje i ta sranja da ti bude hakovan sa custom FWom bi ti bilo 1000-1500. ovako ga mozes kuci sredis
samo me NERVIRAJU ljudi koji su paranoicni sa fonovima

ako uspes da ga zeznes, to je zato sto nisi gledao sta ti je rekao, nisi pratio uputstva ili si mrdnuo kabl. uostalom, i sa time je oko 2% unistenih telefona. proveri kabl i siguran si. a ti bacaj pare ako hoces za dzabe. ovako ces moci i sam da 'skuvas' svoj FW

if ya need help, let me know
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
29
a neda mi se sve ponovo praviti na tel-u,podesavanja i sve jer nzm hoce li back up ostaviti sve isto...dobro mi ide i ovako na eng,zanima me jos mogu li raditi update jer je trenutno V50.0.005 a zadnji je V 52.0.007 a da ne obrise programe i sve te gluposti kad uradim back up???
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2011
Poruka
12
update kakao samo ime kaze nije nista drugo do zanavljanje verzije a podtci ostaju neostteceni sem setovanja konekcija WAP, MMS..... ali to provajder prepozna kao novi fon i automatski postavlja nove parametre
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
29
uradio sam update...ali je nokia stavila na sajt da je v52 a u stvari preko update-ra v50 koju sam vec imao...i dzaba sam se mucio... :mad: gledao sam po sajtovima ima softver za C6 ja msm za 5800 ali mi je to nekako nesigurno,a i ovaj je dobar...
 
Natrag
Top