50.000 navijača dočekalo Kaku

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
50.000 navijača dočekalo Kaku
30. jun 2009.

18866109224a4a8a33c633b116979983_big.jpg


Brazilac Kaka predstavljen je u Madridu pred 50.000 navijača Reala na stadionu ’Santjago Bernabeu’.

27-godišnjeg veznog fudbalera, koji je stigao u Madrid iz Milana za 92 miliona dolara, predstavio je predsednik kluba Florentino Perez, ispred panoa na kom su bile slike legendi kluba Alfreda di Stefana, Raula, Huanita i Zinedina Zidana. “Veoma sam srećan zbog dolaska u Real Madrid. Viva Madrid”, izjavio je Kaka na oduševljenje na desetine hiljada navijača Reala.

Ranije tokom dana, Kaka je prošao sve lekarske preglede. “Rečima ne mogu da opišem ovo što sam doživeo danas. Ovo je velika čast za mene, ali i odgovornost. Nadam se da ćemo osvajati titule i beležiti pobede”, rekao je Brazilac.

O nastupu sa Kristijanom Ronaldom sledeće sezone, Kaka kaže: “Mislim da smo kompatibilni i da ćemo moći da igramo zajedno bez problema.”

[YOUTUBE]Q_KCEbZxpuc[/YOUTUBE]

“Real ima sve uslove da stvori neverovatan tim i uvek je bio privlačan za velike igrače. Ovaj novi projekat je veoma dobar. Jedva čekam da počnem da igram”, rekao je Kaka, član novih “Galaktikosa”, koji su Florentina Pereza do sada koštali 333 miliona dolara.

Izvor: B92, AP

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Srećno majstore, nadam se da ćeš pružiti još bolje partije nego što si ih pružao u Milanu...
 
Natrag
Top