Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
5
nero nece da snima fajl preko 2GB
ima li neko neko resenje
ili drugi program
unapred hvala
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
daj malo vise podataka. inace nero ima limite, za cd 702 mb, za dvd 4,3 - 4,5gb.
mozda taj fajl nero nemoze da ocita ,tj nepoznaje ga.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
Nero je dosta dugo na trzistu , ali doslo mu je vreme za penziju , jeste solidan program za rezanje , ali ove nove verzije u kojima ima svega , a kvalitetnog rezanja nigde , ne znam kome treba program na kompu veci od celog operativnog sistema i koji je spor i bugovit.

preporucujem ti Ashampoo® Burning Studio 9

mozes skinuti odavde :

Kod:
[COLOR=Red]program ashampoo vec postoji na forumu[/COLOR]
za licencu se snadji nekako ..

a sto se tice tog problema , nije slucaj kao sa nerom da moras da biras oces rezati CD ili DVD vec sam prepoznaje podatke preko 700mb za DVD . program je pre sve siguran za rezanje , i jako je lepo uradjen i vrlo lak za koriscenje pogotovo za pocetnike . neces se pokajati svakako . pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Ako i dalje hoces da rezes pomocu nera (ali i ja koristim ashampoo,odlican je) samo stavi da reze udf, ne iso file i mocices preko 2 gb...
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ashampoo je besplatan samo zahtjeva registraciju a u nekim aspektima je puno boli od Nere ali nije tolko popularan.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ako je do rezanja games-images,ceo posao ( i to sa double layer diskovima) ti može odraditi i ImgBurn (juče,po ko-zna-koji put,recn´o,ovoga puta 6,5 giga na usranog Princo-a i to iz cuga) .
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
Ako si vec rezo fajlove preko 2 G a sad odjednom nece .Pogledaj koliki ti je prostor na C disku .Jer ako rezes fajl od 2 G onda ti mora biti prostor na C disku veci od 4 G .Bar ako je u pitanju Nero.
 
Natrag
Top