168 sati

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
168 sati, pilot broj



Uvodna riječ urednika

Od danas na SF izlazi novi tjednik pod nazivom „168 sati“. To će biti naša novina. Ova tema je mjesto gdje izlazi tjednik i na kome se komentira njegov sadržaj. Na temi „Prilozi za 168 sati“ ostavljajte priloge za sljedeći broj. Svi ste pozvani na suradnju. List će izlaziti srijedom u 00:00.
Imati će rubrike kao današnji broj, po potrebi ćemo tokom rada sadržaj dorađivati.
Raspisan je natječaj za suradnike. Natječaj je stalni. Honorar: poklon bon za besplatno pivo u kafiću.



1.Vijesti izvana

Iz vanjskog svijeta ništa pametno. I dalje traju sranja zbog kojih smo i potražili ovdje utočište. Jedina novost vrijedna spomena je da nam se vratio Tomiša. Zamijećeno je da mu je odsustvo godilo. Vratio se svjež i pohotan. Ne izlazi iz „Forumskog Kreveta“. Osim predenja, iz pouzdanih se izvora saznaje da je bilo i par frktanja.
Uredniku je drago da se vratio, jer očekuje eksploziju kreativnosti „Starog Mačka“ i hrpu novih tema na forumu. A možda doprinese i smirenju tenzija na forumu. A možda i ne, jer se već očešao o Sanolisa svojim „mišljenjem o korisniku iznad“. Nepotrebno. Jer je „dogovoreno“ primirje. Vidjećemo za dalje.



2.Vijesti s foruma

Na forumu ništa novo. Idila.
I dalje je neodgovoreno ostalo najvažnije pitanje proteklih dana. Tko je Ceci slao veliku količinu poruka uvredljivog i svih drugih mogućih sadržaja? Sanolis nema „klončića“, znači on otpada. Tko je onda tajanstveni „obožavatelj“ naše Cece?



3.Kultura

Za danas ništa. To nije znak da smo nekulturni, već se nije na vrijeme skupio materijal. Svima upućujem poziv na suradnju. Ovdje će se objavljivati pjesme, kratke priče, eseji. Jedini uvjet je da materijal bude autorski i „nevin“, tj neobjavljen.
Aaaaa, evo u zadnji tren nešto stiglo. Donio nadobudni Cantona. Pjesmu. Ustvari pokušaj pjesme (dodano nakon čitanja). Zbog okolnosti (nestašica materijala) ćemo „to“ i objaviti. Nadam se da nova urednica Kulture ovakav trash neće propuštati u javnost.



Tvoje oči



Ni Jupiter, ni Venera,ni Mars
A niti bilo koja dva druga planeta
Ne mogu zamijeniti tvoje oči
U njima je početak i kraj mojega svijeta.

Niti jedna visina nije previše visoka
Niti jedna dubina nije previše duboka
Niti jedan strah nije previše strašan
Sve dok me prate tvoja dva oka.

I kada osjetim slabost i zateturam
Tvoje oči mi pasti ne daju
A da budem, onako, baš iskren
Zapravo ne znam ni kako izgledaju.


EC 93



4.Kućni ljubimci

Za danas ništa. Objavljivati će se prilozi o svim stvarima koje se tiču kućnih ljubimaca: prehrana, njega, zdravlje, seks i td. Uz tekstualne priloge postoji ideja i da se objavljuju slike kućnih ljubimaca.

Evo mog:





5.Sport

Nogomet:
Monotono kolo. Nova pobjeda Partizana. Čukarički-Partizan 2:4. Ali začudo, konačno je i Cleo dao gol. Krenulo srpsko državljanstvo, stali golovi.

Košarka:
Utakmica Partizan-C. Zvezda 99:68. Ponovo nezanimljivo, običan javni trening za Partizan. Na kraju veliki prosvjedi Grobara. Razočaranih što nije „pala stotka“.




6. Zdravlje


Dolazi zima. Sezona gripa. Prvo ptičja bila, pa svinjska. Koja li će ove godine. Još nije bila magareća. Iako svaki put ispadnemo magarci cijepeći se i kupujući lijekove protiv laboratorijskih tvorevina moćnih farmaceutskih divova. A para se vrti li vrti.
Preporučivo je držati se tradicionalnog narodnog lijeka: med i orasi.
Oups, krivo. Aj did it agejn. Ovo je lijek za sreću. Moju i njenu.
A za gripu se držite čaja i limuna. Obiđite i zalijte nasade limuna po stanu.


7. Humor


Nije čudo da Zvezdi ne ide. Pogledajte gdje treniraju, pa će vam biti jasno.
10i5t9t.jpg





Bojim se i pomisliti gdje im treniraju košarkaši.

Moj nesuđeni avatar.


o5yniu.gif






I da predstavimo ekipu koja bi ovaj naš 168 sati trebala raditi.


Glavni i odgovorni urednik: Eric Cantona, vd (vidi dobro)

Uredništvo:
Urednik za Vijesti izvana: Delija 10
Urednik za Vijesti s foruma:
Urednik za Kulturu: Angie83
Urednik za Kućne ljubimce: Ljubopitljiva
Urednik za Sport:
Urednik za Zdravlje: Anđela7
Urednik za Humor: Black&Blond


Ne priznajem nepotizam kod odabira članova Uredništva. Iako su to sve moji dragi prijatelji, istovremeno su i cijenjeni i uvažavani forumaši. Mislim, ma znam da boljih nema.
Pa ako i „padnem“, neće mi biti žao. Pao sam zbog prijatelja. A ne zbog podmetanja.

Notorna je i činjenica da još nisam dobio ni jedan njihov pristanak. Oni ni ne znaju da sam ih izabrao. Nadam se svima.


Za pilot broj dosta. Prvi broj čekajte idući tjedan. Ako me u međuvremenu ne smijene. Ili zabrane.
Ili …………..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ako tebe zabrane, sa svim tvojim simpatičnim zajebancijama i psovkama, onda treba da ugase forum, jer šta je čoek, ako ne psuje.:)Tog meraka.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ideja ti je skroz luda. :girl_wacko:

Sviđa mi se :) Biće tu dobrog zezanja. :D

Samo gde me nađe za zdravlje :dntknw: ?

Ah zaboravih svoj pristanak da ti dam :girl_crazy:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Izbriši me, ja sa ovim nemam niti ću da imam veze. Hvala za ovo, baš mi je trebalo, k'o metak u čelu...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
I mene isto, kapiram priču, verovatno će biti dobro zezanje, ali nisam pouzdan oko tačnosti...a i raspoloženje mi nije uvek prilagođeno standarima foruma. Hvala na poverenju, ali ne hvala :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Gosim urednik..ako ti je ovo najvaznija vest na forumu onda si svoj posao jako lose odradio..yes3
Niko mi nije slao poruke od kud ti to? :dntknw:
Opet neke izmisljotine i tripovi pojedinaca..wacko2
Obozavam te :D i tebe i tvoj smisao za humor..stvarno si najbolji :yea:
Pravi si seret...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Gosn. urednik.Ova vest:
"Na forumu ništa novo. Idila.
I dalje je neodgovoreno ostalo najvažnije pitanje proteklih dana. Tko je Ceci slao veliku količinu poruka uvredljivog i svih drugih mogućih sadržaja? Sanolis nema „klončića“, znači on otpada. Tko je onda tajanstveni „obožavatelj“ naše Cece?"
Ona je dobar pocetak da stvar krene sa mrtve tacke.Kako vidim ovde nigde ne pise da nije bilo poruka,kao sto neko pokusava da tumaci
.A stvar se vrlo lako moze razresiti ako se kaze ime nika sa jedne od 100 poruka,kako tvrdi jedan ocevidac.
Hvala za vest gosn. urednice,Ona me je veoma obradovala i nadam se razuverila neke moje prijatelje od moje navodne krivice.Cast izuzecima koji nisu poverovali u klevete kojima sam bio obasut.I konacno je sa ovim skinuta ljaga sa mog imena.Nazalost ,sa malim zakasnjenjem.
Sve se to znalo jos 13 novembra.U svakom slucaju ja sam zahvalan Vasoj objektivnosti i
postenju gosn' urednice Eric Catona.
i
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Elem...kada macora nema....misevi kolo vode..... Vec vidjeno...ili kako se ono stranski zove....
Vratio sam se svez i pohotan.....kad tamo...niki nema....razbezalo se drustvo....sem pojedinih " Starih Kuka ".....

Cujem od Bokia ....da je zonkieva tema " Postavite pesmu "....odlukom " Nepoznatog Moderatora "....prebacena u Spam forum....pre oko mesec dana...da je bilo malo ...buke...huke...cike....i na kraju ..." pojeo vuk magarca ".....( ja sam pukao oko 150 postova i 6 tema ...jos nisam pogledao koje)...neki su " pukli "...mnogo vise...jer ta tema je starija od moje....

Verovatno samo jedan ili dva clana ....znaju zasto sam se " vratio "...odnosno poceo da postujem....ali pravi razlog neka za sada bude obavijen " velom tajne "....
Vidim da sada pored vernog prijatelja nas urednik ima i novog ljubimca....sovu....koja verovatno budno pazi na svaku njegovu rec....

A, sto se tice novih tema....dok ne pronadjem izgubljene....bice ih samo na " humoru "......

Citirano: sandolina
I dalje je neodgovoreno ostalo najvažnije pitanje proteklih dana. Tko je Ceci slao veliku količinu poruka uvredljivog i svih drugih mogućih sadržaja? Sanolis nema „klončića“, znači on otpada. Tko je onda tajanstveni „obožavatelj“ naše Cece?"

Kada to nonsalantno kaze doticni koji ispada da nema kolncica.....onda mi to lici na " odusak "...sumnjivca....kome je pao kamen....( jos ne znamo gde je pao )..... I tko je onda tajanstveni „obožavatelj“ naše Cece?"....pita se ON .....pa usledise zahvalnice....itd....

Da bi se indentifikovao klon.....treba zaviriti u " Klonju ".....odakle oni i poticu i po kojoj i nose...malo skraceno ime.....

Elem kada bude indentifikovan....licno cu pomoci da bude vracen u postojbinu.....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Cujem od Bokia ....da je zonkieva tema " Postavite pesmu "....odlukom " Nepoznatog Moderatora "....prebacena u Spam forum....pre oko mesec dana...da je bilo malo ...buke...huke...cike....i na kraju ..." pojeo vuk magarca ".....( ja sam pukao oko 150 postova i 6 tema ...jos nisam pogledao koje)...neki su " pukli "...mnogo vise...jer ta tema je starija od moje....

Čisto da se zna...na moj predlog koji su još neki podržali tema je prebačena u Spam jer je onakva kakva je postala potpuno izbila smisao. Tema svakako vredi ali se ona ne zove Šta trenutno slušate...
 
Natrag
Top