10 stvari koje treba uraditi u životu?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
recimo ovako...neke od mojih zamisli...
-odvesti se sa osobom koju volite na mesto koje svi smatraju *kres teritorijom*,izvinjavam se na terminu,ali da pojasnim uz primer ,na Kališ,noću i poenta je da ništa ne radite ...samo sedite i gledate u zvezde

-nositi veliki buket cveća ili plišanu igračku kroz centar grada (ne mislim na nošenje u kesi ,na bicikli ili slično, već ispred sebe vidno otkriveno)

-otići u podrum,zatvoriti vrata,vikati kao nenormalan,psovati (po mogućstvu postaviti vreću sa peskom i bosti je nožem,šutirati,pesničiti i sl.) i povrh svega je pljunuti onako iz dubine pete...

-ukrasti jednom u životu,paketić žvaka na primer

-ugasiti televizor i gledati ga bar 15 minuta tako isključenog...budite koncentrisani

-uništiti nešto što ste sa velikom mukom napravili_stvorili

-napiti se jednom

-ako ste nešto želeli uraditi a više ljudi vas ubeđujete to ne treba da uradite ,to uradite što je moguce pre (dovoljno je jednom)

-nešto što ne znate da radite ili mislite da ne znate pokušati u prisustvu bar jednog čoveka

-dati ime nekoj stvari,evo kompjuter mi prvo pada na pamet jer u njega gledam

-provesti celu nedelju sa nekim detetom...vašim sinom,ćerkom,sestričinom,sinovcem i sl. (ali bukvalno celu...od ustajanja do spavanja bez drugih obaveza)

Da na ulici pozdravimo osobu koju ne znamo,objasnite nekom gde se nalazi neki objekat ili ulica,prevesti babu ili nekog dedu preko ulice,pokupiti otpad sa ulice i baciti ga u kantu,kontejner ili staviti u džep pa baciti posle,ponudite pomoc na sred autoputa nekome ko je u kvaru i tako nekim sitnicama,svima bi bio lepši život...Mi,kao Srbi smo veoma dobar narod u dubini duše,ne znam zašto to prikrivamo ili pokrivamo :/

-Ovo prvo-toliko puta mi se desilo xexexe
-Ovo za nošenje buketa ili igračke mi nije baš najjasnije,ali ok
-Čuj u podrum,ja to radim u dnevnom boravku i sobi(ne pljujem jedino xD )
-Jesam ja mažnjavala čokoladu iz marketa,novine iz prodavnice...Nije baš neki strava osjećaj,mada evo tog se rijetko sjetim i nije sada da me grize savjest,nego ono...šta ja znam

-Znalo mi se dešavati ovo za TV,kada mi ga se ne da upaliti
-E,to je baš grozno,dođe da eksplodiraš
-Tvrdoglava sam,ovo mi je skoro svakodnevna situacija :)
-Pokušala stoj na ruci,kada nisam poginula!
U djetinjstvu,jesam učila voziti biciklo sa tatom,podrazumijeva se ova teza

-E nisam ništa imenovala,ali imam ludu prof. engleskog koja daje imena svim predmetima...Pomalo uvrnuto,ali simpa :)
-Napiti se,jedino ti ostaje mamurluk.Nažalost,pila sam
-nisam baš potpuno cijelu,ali provela sam puno vremena

A ovo što nije pod tezama sam sve obavila :):):):):):)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Au pa ti si neka dobra devojka...nemoj da ti predje u naviku :D
Ne,ozbiljno,ne valjda biti toliko dobar,obično se obije o tvoja ledja :/

Znam,obilo mi se pa sada ne vjerujem nikome.

A pazi,ovo sve što nije pod tezama nisu neke velike stvari-zašto bih baki od 80 godina slagala gdje je stanica ili da joj ne ponesem ceker?

Imam i ja obe bake i oba djeda(nažalost,oba su bolesna-jedan ima rak pluća a drugi je danas otišao na operaciju :( ).Pa ja bih zadavila ljude koji njima koji su stari i bolesni ne bi pomogli ili ih slagali!
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Znam,obilo mi se pa sada ne vjerujem nikome.

A pazi,ovo sve što nije pod tezama nisu neke velike stvari-zašto bih baki od 80 godina slagala gdje je stanica ili da joj ne ponesem ceker?

Imam i ja obe bake i oba djeda(nažalost,oba su bolesna-jedan ima rak pluća a drugi je danas otišao na operaciju :( ).Pa ja bih zadavila ljude koji njima koji su stari i bolesni ne bi pomogli ili ih slagali!

Samo cu pokazati ovo
[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r232HO1CQ4M&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param>[raw]<embed src="http://www.youtube.com/v/r232HO1CQ4M&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
Toliko o poštovanju i toleranciji...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
1.Steći diplomu i ugled
2.Osnovati porodicu
3.Naći odanog prijatelja za cijeli život,koji bi za tebe stavio ruku u vatru i obrnuto
4.Provesti bar jedan ludi period u životu kada te ni za šta nije briga
5.Imati nešto svoje(biznis,prodavnicu,kafić nebitno,divan osjećaj)
6.Otići bar na jednu veliku sportsku manifestaciju(SP,EP,Olimpijada...Ipak je fino prisustvovati nekom istorijskom događaju )
7.Otići na što više koncerata (meni će cijeli život ostati u pamćenju kocerti Čorbe,YU-grupe i naravno Z.pušenja kad me je Nele izveo na scenu )
8.Proputovati što je više moguće
9. Da se zaljubiš
10. Da se odljubiš
11. Da odeš na noćno kupanje
12. Da stopiraš sa kraja na kraj grada iako ti to nije potreba
13. Da kazeš nekom da ga voliš
14. Da plačeš kao dijete u bioskopu
15. Da zavoliš samog sebe
16.Da bar jednom odvališ nekome šamarčinu kada zasluži(po mogućnosti pred što više ljudi xD )
17.Da imaš bar jednu dugu vezu
18.Da imaš bar jednu vezu na daljinu
19.Da bar jednom izađeš iz prostorije i zalupiš vratima kada je neko idiot prema tebi

20.Eto nemam više ideja,šta vi kažete,ovo mi je sve palo na "pamet"
:blum3:

Sjetila sam se-ljubiti se na kiši :)
Iskreno govoreci - dobar - spisak ali ne i konacan.... npr da svojim roditeljima pricinis sto vise lepih tremutaka , da onima koje volis to i kazes, da iskoristis pametno svaku dobru priliku ( ne ukazuju se cesto ).......ima jos al.....nema papira....pa kako ide zivot spisak ce biti ...sve duzi...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Samo cu pokazati ovo
[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r232HO1CQ4M&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param>[raw]<embed src="http://www.youtube.com/v/r232HO1CQ4M&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
Toliko o poštovanju i toleranciji...


Ccccccc.....:/
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
01 sex
02 sex
03 sex
04 sex
05 sex
06 sex
07 sex
08 sex
09 sex
10 sex
11 sex
12 sex
13 sex
14 sex
15 sex
16 sex
17 sex
18 sex
19 sex
20 sex
21 sex
22 sex
23 sex
24 ... aman bre setite se i vi ostali nesto :roll:
 
Natrag
Top