1 Maj- praznik u slavu Satane!

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ljudska glupost zaista nema granica! Čovjek mora biti infantilni primjerak prve vrste, pa da povjeruje u ovakve budalaštine i nebulozne insinuacije. Moguće je da je sve tačno o raznim okultnim sektama i skupinama, pa i onoj o satanaizmu, moguće je da je njihov dan 30 april, ali ako su se 1. maja 1886. desile radničke demonstracije, kakve to veze ima sa pričom o satanizmu. Samo je bolestan um tu mogao vidjeti uzročno-posledičnu vezu. I taj bolesni um još ima intelektualne hrabosti da na ovu nebulozu stavi naslov: "Istina o 1.maju"!? Ovakvim poređenjima i pokušajima povezivanja događja i njihovim dovođenjem u međusobu vezu, može se napraviti konstrukcija kakvu god zamislite.
Eto, autor ove budalaštine kaže da se i Hitler "žrtvovao" 30 aprila. Šta li bi onda rekao za činjenicu da se toga istog 30 aprila, žrtvovao i sveštenomučenik Simeon, episkop persijski? Još nas ova "intelektualna sablja" pita da li su naši preci slavili 1 maj?
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
Prvi maj

Pohvale za klip. Stvarno je dobar. Jos samo da dodam / Prvi maj uglavnom pada u Vaskrsnjem postu i upravo tada ogromna vecina ``Srba`` krsi post i to i prejedanjem i picem i svim drugim...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Pohvale za klip. Stvarno je dobar. Jos samo da dodam / Prvi maj uglavnom pada u Vaskrsnjem postu i upravo tada ogromna vecina ``Srba`` krsi post i to i prejedanjem i picem i svim drugim...
Šta si htio reći, da je 1.maj kriv što se Srbi prežderavaju u vrijeme vaskršnjeg posta?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Ljudska glupost zaista nema granica! Čovjek mora biti infantilni primjerak prve vrste, pa da povjeruje u ovakve budalaštine i nebulozne insinuacije. Moguće je da je sve tačno o raznim okultnim sektama i skupinama, pa i onoj o satanaizmu, moguće je da je njihov dan 30 april, ali ako su se 1. maja 1886. desile radničke demonstracije, kakve to veze ima sa pričom o satanizmu. Samo je bolestan um tu mogao vidjeti uzročno-posledičnu vezu. I taj bolesni um još ima intelektualne hrabosti da na ovu nebulozu stavi naslov: "Istina o 1.maju"!? Ovakvim poređenjima i pokušajima povezivanja događja i njihovim dovođenjem u međusobu vezu, može se napraviti konstrukcija kakvu god zamislite.
Eto, autor ove budalaštine kaže da se i Hitler "žrtvovao" 30 aprila. Šta li bi onda rekao za činjenicu da se toga istog 30 aprila, žrtvovao i sveštenomučenik Simeon, episkop persijski? Još nas ova "intelektualna sablja" pita da li su naši preci slavili 1 maj?

Sta da vam kazem urednice nego da svako ima pravo na svoje misljenje a da li je to istina ili nije mozemo saznati samo na jedan nacin,a to je kada umremo i kada dusa krene ka Bogu.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pohvale za klip. Stvarno je dobar. Jos samo da dodam / Prvi maj uglavnom pada u Vaskrsnjem postu i upravo tada ogromna vecina ``Srba`` krsi post i to i prejedanjem i picem i svim drugim...

Jel'?! :???: A gde se to dešava? U Diznilendu?

Nemojte lupetati i mlatiti praznu slamu... I Nova godina (po gregorijanskom kalendaru) pada pred kraj Božićnjeg posta,pa da li se i tada "krši post prejedanjem i pićem i svim drugim"??? Samo mi još nemoj reći da ti "ne slaviš Novu godinu po gregorijanskom kalendaru"....
Kad si već tako pametan onda mi reci kako li ti postiš Vaskršnji post?

P.S: Da li si ikada čuo za izraz "Greh ne ide u usta,već iz usta!" ???

Sta da vam kazem urednice nego da svako ima pravo na svoje misljenje a da li je to istina ili nije mozemo saznati samo na jedan nacin,a to je kada umremo i kada dusa krene ka Bogu.

"Slepcu može ispred očiju da prođe pas i on ga neće videti! Ali,onome ko je u duši slep - proći će život i on ga neće videti..."
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Sta da vam kazem urednice nego da svako ima pravo na svoje misljenje a da li je to istina ili nije mozemo saznati samo na jedan nacin,a to je kada umremo i kada dusa krene ka Bogu.

Ne pridaji sebi značaj da ćeš videti Gospoda nas onom svetu jer ti mu prljaš i ovaj put koji ti je poklonio.
Pokazuješ Gospodu zahvalnost prljajući svoju dušu koja ti je poverena.
Nadam se da si sretan u svojoj koži !!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
544
Hvala za ovaj video! Do sada sam slepo verovao da je "Digitalni anđeo" najveća glupost u obliku video zapisa proizvedenog u našim krajevima, sada vidim koliko sam bio u krivu.
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Digitalni andjeo je ziva istina uvjericete se u to veoma brzo onda ce vam biti zao sto ste ovako pisali.

Dodato posle 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ne pridaji sebi značaj da ćeš videti Gospoda nas onom svetu jer ti mu prljaš i ovaj put koji ti je poklonio.
Pokazuješ Gospodu zahvalnost prljajući svoju dušu koja ti je poverena.
Nadam se da si sretan u svojoj koži !!!


Molio bih vas gospodine da mi navedete razloge za ovo sto ste napisali.Kako ja sa ovim snimkom prljam put Gospodnji koji mi je dao i kako ja to prljam svoju dusu sa ovim snimkom?Ako moze detaljno objasnjenje jer se nisam nadao takvom odgovoru covjeka koji ovdje zastupa pravoslavnu vjeru.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
I Nova godina (po gregorijanskom kalendaru) pada pred kraj Božićnjeg posta,pa da li se i tada "krši post prejedanjem i pićem i svim drugim"???

Pa isto vazi i za tu Novu godinu...
Samo mi još nemoj reći da ti "ne slaviš Novu godinu po gregorijanskom kalendaru"....
Obicno je provedem sa devojkom, prijateljima u kucnoj atmosferi bez napijanja i bez mrsne hrane uz muziku ili TV, ali ne dozivljavam je nista posebno. Ja Novu godinu slavim 13/14. januar, mada i tada nisam nesto preterano zagrejan. Jaka stvar, hehehe


Kad si već tako pametan onda mi reci kako li ti postiš Vaskršnji post?
Pa sigurno ne kao monasi, ali postim.
 
Natrag
Top