Žene u 40-ima čeka najbolji seks!

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Žene u 40-ima čeka najbolji seks!




news_2148.jpg



Žene čija je plodnost u padu imaju veću seksualnu motivaciju i pojačanu seksualnu želju za razliku od onih žena čija je plodnost relativno velika, pokazalo je najnovije istraživanje.

Iako većina smatra da žene koje u određenim godinama napusti svežina i jačina imaju i manju želju za seksom, najnovije istraživanje je pokazalo drugačije. Žene oko 40. rođendana sklonije su ispunjavanju svojih seksualnih maštarija i upuštanju u afere.

Prilikom istraživanja u kojem je učestvovalo gotovo 900 žena, stručnjaci su žene podelili u tri grupe, zavisno od stepena plodnosti: najplodnije su bile ispitanice od 19 do 26 godina, one čija je plodnost u padu (od 27 do 45 godina), i one koje su se približile ili ušle u menopauzu.

Ispitanice iz grupeod 27 do 45 godina u većoj su meri naglasile svoju seksualnost i rekle kako se više seksaju i proživljavaju seksualne maštarije nego starije ili mlađe žene.

Ankete su pokazale da su žene iz te grupe sklonije ljubavnim aferama za razliku od ostalih ispitanica. Njihova instinktivna reakcija je povećani apetit za seksom.


Izvor: net.hr
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Znaci od 27, pa zanimljivo ja tek imam 22 i muskarac sam (imas li kakav text slican za muskarce) Nisam jos probao takvo nesto ali ja mislim da tu nisu bitne godine, ispravite me ako grijesim... :???:
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Znaci od 27, pa zanimljivo ja tek imam 22 i muskarac sam (imas li kakav text slican za muskarce) Nisam jos probao takvo nesto ali ja mislim da tu nisu bitne godine, ispravite me ako grijesim... :???:

bitne su godine, cak veoma bitne. sa 22 nemas isti sexualni nagon koji ces imati sa 27 a sa 45 opet nemas isti koji si imao sa 27 ...
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
bitne su godine, cak veoma bitne. sa 22 nemas isti sexualni nagon koji ces imati sa 27 a sa 45 opet nemas isti koji si imao sa 27 ...

Ma ja sam muskarac, a mi muskaci imamo sexualni nagon od 13 pa dokle god da smo zivi, pa nije niko izmislio viagru bezveze, zar ne... Sex s djevojkom od 26 sam probao ali istrazivanja kazu da to pocinje od 27 godine pa me bas ono zanima sada.... :help:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ma ja sam muskarac, a mi muskaci imamo sexualni nagon od 13 pa dokle god da smo zivi, pa nije niko izmislio viagru bezveze, zar ne... Sex s djevojkom od 26 sam probao ali istrazivanja kazu da to pocinje od 27 godine pa me bas ono zanima sada.... :help:

tacno. ali nemamo uvek isti intenzitet sexualnog nagona ... kada muskarac udje u brak, njegov sexualni nagon nakon 40e slabi a zenin se pojacava jer zena u braku tek nakon 40e shvata obrnuto proporcionalno muskarcu da je njeno vreme doslo ... zato zene u 40ima imaju mnogo veci sexualni nagon od muskaraca u istoj toj dobi
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
tacno. ali nemamo uvek isti intenzitet sexualnog nagona ... kada muskarac udje u brak, njegov sexualni nagon nakon 40e slabi a zenin se pojacava jer zena u braku tek nakon 40e shvata obrnuto proporcionalno muskarcu da je njeno vreme doslo ... zato zene u 40ima imaju mnogo veci sexualni nagon od muskaraca u istoj toj dobi

Ako ti je u 40-oj želja za seksom sa vlastitom ženom oslabila, probaj sa tuđom ili nekom slobodnom. Mislim da ćeš promijeniti mišljenje.

Žene između 35 i 45 su stvarno najzahvalniji seksualni partneri. Dovoljno zrele da bi ih mučile mladalačke frustracije i kompleksi, dovoljno sigurne da znaju šta hoće i zašto to hoće i dovoljno iskusne da partneru pruže maksimum užitka. Uz sve to i više nego dovoljno poželjne, lijepe i zgodne. Prave žene.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
da ali idem onda u nesto sto se zove preljuba ... raspad braka ... nije to cilj nicega equus ...

Pomenuto je kao opcija. Žene u 40-ima čeka najbolji seks! S kim? Sa bračnim drugom... možda, sa mladićem od 25... teško, ali sa mačorčinom nešto starijiom od nje, u kojem vidi muškarca... gotovo sigurno. Možda to i može biti muž, ali poslije 15-ak godina braka koje su uglavnom pojele svu romantiku i strast, i doživljaj svele na puko otaljavanje posla koji treba obaviti, muž najčešće nije taj koji je u stanju maestralno odsvirati partituru na toj violini. Čast izuzetcima.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
49
Pomenuto je kao opcija. Žene u 40-ima čeka najbolji seks! S kim? Sa bračnim drugom... možda, sa mladićem od 25... teško, ali sa mačorčinom nešto starijiom od nje, u kojem vidi muškarca... gotovo sigurno. Možda to i može biti muž, ali poslije 15-ak godina braka koje su uglavnom pojele svu romantiku i strast, i doživljaj svele na puko otaljavanje posla koji treba obaviti, muž najčešće nije taj koji je u stanju maestralno odsvirati partituru na toj violini. Čast izuzetcima.


Tačno , zato dolazi do bračnih kriza :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Pa, ja sam napunila četrdeset...
Mislim da je to ona varijanta - ume i može i sigurna u sebe! Ako je partner odgovarajući, ceo svet je njen (njihov)...


ps mislim da je prava životna radost da ste i posle sto godina zajednice jedno drugom najpoželjniji na svetu!
 
Natrag
Top