Žene preferiraju feminizirane muškarce?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
ČUDNA ISTRAŽIVANJA

Žene preferiraju feminizirane muškarce?



news_1539.jpg


Žene danas preferiraju feminizirane muškarce, pokazalo je nedavno sprovedeno istraživanje u 30 zemalja sveta. Naime, ženama nije potreban jak muškarac koji će znati da se izbori jer era samo najjačih koji ostaju je završena.

Istorijski gledano žene su uvek birale muškarce sa snažnom vilicom, niskim čelom i tankim usnama jer je to navodno značilo da je muškarac jak i zdrav i da će i potomstvo biti takvo.

Ali, svakako studije su dokazale i to da što mušarac izgleda muževnije tim manje pažnje posvećuje deci.

Naučnici veruju da poboljšanjem zdravstvene zaštite i razvojem društva ženama više nisu potrebni "čvrsti" muškarci, jer ne moraju više brinuti o zdravlju svojih potomaka i zbog toga češće biraju feminiziranije muškarce.

Do ovih zaključaka došli su naučnici sa Univerziteta Aberdin nakon što su sproveli studiju u kojoj je učestvovalo 4.500 žena iz 30 zemalja sveta.

Naučnici su otkrili direktnu vezu između kvaliteta zdravstvene nege i izbora muškarca.

Izvor: sarajevo-x.com
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Pa i mi volimo nezne zene,a ne muzevne :p
Pa ste to videle od nas da volimo nezne pa sad i vi zelite sram vas bilo kradete nam zelje :p
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nekada (pa čak i danas) je glavni dasa bio npr. Šon Koneri, prava muškarčina, baja! A sada žene "seku vene" za jednim K.Ronaldom, običnim metiljavcem... Ukusi su se dosta promenili...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
VIse im mse svidjaju homici :)
Eto sad... Nisu to homići, nego samo nekako "upeglani", ulickani "lepotančići", koje bi svaka majka poželela za zeta! :blum3: Oni što nose flašicu vode i vlažne maramice uvek sa sobom, razmaženi i pomalo bahati tatini sinovi, obično puni love (koje naravno nisu oni zaradili), koji bleje po ceo dan u kafićima i baštama i misle da se u sve razumeju...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
odavno ja pricam da pederi prolaze bolje kod zenske populacije. odmah imaju novu drugaricu

Pa i mi volimo nezne zene,a ne muzevne :p
Pa ste to videle od nas da volimo nezne pa sad i vi zelite sram vas bilo kradete nam zelje :p

tacno bro, mi volimo nezne zene ali ne volimo transeksualke ili lezbejke, bar ih ja ne volim
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Pih....fuj...feminiziran muskarac...Ne pada mi na pamet da se jos i sa njim otimam za pomade, sampone i parfeme...
Ko je smislio ovu pricu grdno se prevario..Za brigu o potomstvu i porodicu je uvek bio jak, snazan muskarac koji ce biti prava figura oca u vaspitanju dece...

Muskarcine su zakon! :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Malo je slobodnih pravih muškaraca pa je kod mnogih žena postalo "daj šta daš"..... :blum3:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Pih....fuj...feminiziran muskarac...Ne pada mi na pamet da se jos i sa njim otimam za pomade, sampone i parfeme...
Ko je smislio ovu pricu grdno se prevario..Za brigu o potomstvu i porodicu je uvek bio jak, snazan muskarac koji ce biti prava figura oca u vaspitanju dece...

Muskarcine su zakon! :yea:

Tako je Maco .....pokazi ovim nabedjenim...feminiziranim muskaracima....islicnima.....yes3 Muskarcine su zakon! :yea:
 
Natrag
Top