Žene padaju samo na duhovite "startove"

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
UDVARANJE FRAZAMA
Žene padaju samo na duhovite "startove"


news_474.jpg


I ako kažu da ne padaju na fraze i šankersko udvaranje, žene zapravo nije teško osvojiti. Prema novom istraživanju, većina žena pada na "startove", ali one duhovite.

Mislili ste da su uleti za šankom i trabunjanje o zvezdama i očima i očevima staklarima zastarela stvar koja više ne prolazi? E, pa, prevarili ste se! Dobro, još uvek ne pali ovaj deo sa zvezdama i očevima staklarima, ali nova je anketa pokazala da žene itekako padaju na dobre i duhovite "startove".

Istraživanje je sprovedeno na stranici VanPul i prema dobijenim rezultatima rečenice poput 'Veruješ li u ljubav na prvi pogled ili da dođem ponovo?' odnele su pobedu. Ali s rečenicom 'Izgubio sam onaj osećaj ljubavi, hoćeš li mi pomoći da ga vratim?' verovatno ćete ostati sami, barem tu noć.

Čak četiri od deset žena još uvek je u vezi s muškarcima koji su ih odveli na foru duhovitim "startom", a 59 posto ispitanica priznalo je da voli zabavne "startove".

Predstavnik kompanije koja je sprovela istraživanje rekao je: 'Žene vole duhovite muškarce, a blesavi "start" dobar je početak. Duhovito udvaranje odaje muškarca sa samopouzdanjem, a žene vole upravo takve. Prolaze i osećajne i pametne rečenice. Ali ima i onih koje je najbolje prećutati!'

Izvor: t-portal
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hm, nije sve u ljubavi, ima nešto i u lovi... Mislim, kod nekih devojaka/žena to je jači afrodizijak i "karakterna osobina" ma koliko neko pokušavao da bude duhovit i zabavan, a ni lepota (fizička) ne igra neku veliku ulogu... yes3
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kada je u pitanju prolazni " Flert " ....to je sasvim dovoljno........za nesto " Ozbiljnije ".......nedovoljno.....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Od nečega se mora početi. Slažem se da je dovoljno za početak, ali kasnije nije dovoljno.
Ali da je tačno - jeste. Nije kod svih žena, ono što reče Re, postoje i one kojima je novac afrodizijak.
Za mene je to šarm. Jedino na šta "padam" je šarm.
Par puta u životu sam sretala ljude koji su bili "orah iz ruke da im ne uzmeš", al' kad progovore - da se zaljubiš.
Naravno, to za početak, posle mora da se pokaže i na druge načine, ali ovo je "začin" koji mora da se provlači kroz vezu i kasnije... mada, onaj ko ga ima, i ne ume drukčije.
Duhovitost se ne uči, ili je imaš, ili nemaš...
 
Natrag
Top