Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Žene padaju samo na duhovite "startove"

Diskusija u 'Ljubav - Seks - Romantika' započeta od Rekontra, 21.06.2010.

1. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    UDVARANJE FRAZAMA
    Žene padaju samo na duhovite "startove"

I ako kažu da ne padaju na fraze i šankersko udvaranje, žene zapravo nije teško osvojiti. Prema novom istraživanju, većina žena pada na "startove", ali one duhovite.

Mislili ste da su uleti za šankom i trabunjanje o zvezdama i očima i očevima staklarima zastarela stvar koja više ne prolazi? E, pa, prevarili ste se! Dobro, još uvek ne pali ovaj deo sa zvezdama i očevima staklarima, ali nova je anketa pokazala da žene itekako padaju na dobre i duhovite "startove".

Istraživanje je sprovedeno na stranici VanPul i prema dobijenim rezultatima rečenice poput 'Veruješ li u ljubav na prvi pogled ili da dođem ponovo?' odnele su pobedu. Ali s rečenicom 'Izgubio sam onaj osećaj ljubavi, hoćeš li mi pomoći da ga vratim?' verovatno ćete ostati sami, barem tu noć.

Čak četiri od deset žena još uvek je u vezi s muškarcima koji su ih odveli na foru duhovitim "startom", a 59 posto ispitanica priznalo je da voli zabavne "startove".

Predstavnik kompanije koja je sprovela istraživanje rekao je: 'Žene vole duhovite muškarce, a blesavi "start" dobar je početak. Duhovito udvaranje odaje muškarca sa samopouzdanjem, a žene vole upravo takve. Prolaze i osećajne i pametne rečenice. Ali ima i onih koje je najbolje prećutati!'

Izvor: t-portal
  2. EuroTurs
  3. hddkasika

hddkasika

Zahvala:
    0
  4. BLACKandBLOND

BLACKandBLOND Član

Zahvala:
    0
    to je tacno...bar kod mene 100% tacno i provjereno:dance2:
  5. Rekontra

Rekontra Član

Zahvala:
    8
    Hm, nije sve u ljubavi, ima nešto i u lovi... Mislim, kod nekih devojaka/žena to je jači afrodizijak i "karakterna osobina" ma koliko neko pokušavao da bude duhovit i zabavan, a ni lepota (fizička) ne igra neku veliku ulogu... yes3
  6. black wizard

black wizard

Zahvala:
    0
    zene padaju bez obzira na start :D
  7. markosNS

markosNS Član

Zahvala:
    1
  8. Tomisa

Tomisa

Zahvala:
    0
    Kada je u pitanju prolazni " Flert " ....to je sasvim dovoljno........za nesto " Ozbiljnije ".......nedovoljno.....
  9. crvendac_011

crvendac_011 Always a lady Moderator

Zahvala:
    431
    Pol:
    Ženski
    Od nečega se mora početi. Slažem se da je dovoljno za početak, ali kasnije nije dovoljno.
    Ali da je tačno - jeste. Nije kod svih žena, ono što reče Re, postoje i one kojima je novac afrodizijak.
    Za mene je to šarm. Jedino na šta "padam" je šarm.
    Par puta u životu sam sretala ljude koji su bili "orah iz ruke da im ne uzmeš", al' kad progovore - da se zaljubiš.
    Naravno, to za početak, posle mora da se pokaže i na druge načine, ali ovo je "začin" koji mora da se provlači kroz vezu i kasnije... mada, onaj ko ga ima, i ne ume drukčije.
    Duhovitost se ne uči, ili je imaš, ili nemaš...
Slične teme
Forum Naslov Datum
Ljubav - Seks - Romantika Žene padaju na aroganciju, muškarci na osmeh 03.06.2011
Ljubav - Seks - Romantika Muškarci „padaju“ na izgled, a žene na gest 11.04.2011
Ljubav - Seks - Romantika Žene 'padaju' na otrcane fraze 07.09.2010
Ljubav - Seks - Romantika Na sta zene padaju? 17.07.2010
Ljubav - Seks - Romantika Osam laži kojima se žene stalno zavaravaju 17.07.2014

Preporučite stranicu