Žene 'padaju' na otrcane fraze

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
IZNENAĐENJE

Žene 'padaju' na otrcane fraze



news_2441.jpg



Iako će većina žena okrenuti očima kada čuje nešto u stilu 'Sigurno te bole noge jer ceo dan hodaš po mojim mislima', istraživači su otkrili da čak dve trećine pripadnica nežnijeg pola u stvari voli ljigavo udvaranje.

Oko 40 posto žena izašlo je s muškarcem koji im je pristupio s nekom otrcanom, unapred naučenom rečenicom, a 10 posto žena je s takvim tipovima ostvarilo i ozbiljnu, dugotrajnu vezu.

Najzanimljiviji je podatak da čak 59 posto žena smatra da muškarci koji koriste ofucane fraze prilikom prvog pokušaja udvaranja u stvari imaju smisla za humor, a njih 58 posto smatra da je to odraz samopouzdanja.

Oko pet posto žena radije bi izašlo s muškarcem koji će im na uho šapnuti nešto poput 'Veruješ li u ljubav na prvi pogled ili da još jednom prođem pored tebe?', nego s muškarcem koji će se potruditi oko nešto originalnijeg pristupa.

Ipak, u svemu je najvažnije ko se zapravo obraća ženi. Lepi i bogati muškarci imaju prednost, a ostali se moraju malo više potruditi.


Izvor: smedia
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Padamo na ovakve fraze onda kad smo za nekoga stvarno zainteresovane. Onda padamo na bilo šta, pa i na otrcane fraze. Svojevremeno je i meni bilo slatko kad sam dobila SMS baš sa ovom prvom frazom: 'Sigurno te bole noge jer ceo dan hodaš po mojim mislima', ali u to vreme sam se uveliko muvala sa dotičnim, pa mi je sve što mi je slao bilo slatko. :)
Kad nismo zainteresovane, ovakve stvari ne pomažu...
 
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
33
Ko što kaže najveći mislilac 20 i 21 veka Borislav Đ. "...Danas krešu sponzori..."
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Svako ima drugaciji pristup i nacin udvaranja ali ,,otrcane,, fraze malo imaju veze sa tim dokle ce stvar na kraju dogurati.Mozda na prvi utisak deluje kao fraza ali kad se prica nastavi sve dobije svoj oblik ..saznas dosta o osobi koja je koristi.Meni je simpaticno da cujem i neku frazu jer mislim da taj muskarac ima smisla za humor kad ih koristi ..Zna on dobro da su to otrcani fazoni ali ih nabaci cisto da me nasmeje i osvoji...meni je bar to jako simpa :roll:
Nije obavezno da bih uvek pala na isti fazon nekada me odusevi i neki ogrinalniji pristup to ipak vise zavisi od toga dali mi se osoba dopada kao osoba i koliko se trudi da me osvoji,da li ima smisla za humor..sarm.. nego da li je bogat ..siromasan..lep ili samo simpatican.smile3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne bih baš to nazvao frazama a još manje otrcanim. Svaki muškarac ima različit pristup kod žene. Pristup koji mu najviše leži jer ga predstavlja na pun način. To da li će žena odoleti ili ne zavisi upravo od tog pristupa i ako to bude uspelo onda ne ide reći da je sve samo otrcana fraza .....
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Sam prvi utisak ili prilaz je najvazniji u " nastupu" pred devojkom. meni se licno uvek dopadao opusten prilaz bez nekog namestenenog osmeha ili smisljene recenice. Kasnije, kroz pricu, ako mi se dopada proci ce sve pa cak i "otrcana fraza', a ako ne, onda mu nista nece pomoci.....
 
Natrag
Top