Žene otkrivaju svoje zločeste tajne!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
I žene imaju svoju pomalo perverznu stranu koja ih ponekad podstiče na maštanje o zločestim seksualnim aktivnostima. Otkrijte šta to pripadnice nežnijeg pola kriju. Baš kao i muškarci, i žene preferiraju tačno određene radnje u seksu. Ne govore o njima glasno i često, ali su bile prilično konkretne u jednoj Internet anketi.

6757861134c8e4e3b8aa32840710397_orig.jpg


Nestašni prsti

Tanja obožava kada se njen partner igra prstima u njenom međunožju.

„Ne znam tačno zašto, ali najviše me pali kada on stavi prste u moju vaginu i igra se njima. To mi je bolje od same penetracije penisom“, tvrdi Tanja.

Stručnjaci kažu kako to nije ništa neobično s obzirom na to da su prsti pokretljiviji od penisa pa mogu izazvati i veći ugođaj. U takvoj situaciji žena se zadovoljava, a muškarac drži stvari pod kontrolom. Ta igra dominacije i potčinjenosti, kažu stručnjaci, takođe može biti uzbudljiva.

Oralni užitak

U istraživanju koje je nedavno sproveo jedan poznati ženski časopis mnoge su žene izjavile kako vole da oralno zadovolje svog partnera.

„Poznajem žene koje to rade zato što to treba raditi, ali ja to radim zato što to volim. Obožavam kada osetim da njegov penis raste u mojim ustima. To mi na neki način daje moć“, otkrila je Vanesa.

Njene reči potvrđuju i stručnjaci koji ističu da oralno zadovoljenje muškarca samo naizgled ženu stavlja u potčinjen položaj. Prava je istina da je sva moć u tom trenutku u njenim rukama ili, bolje rečeno, ustima.

Veži me

Među zločeste ženske tajne svakako ulazi i seksi vezivanje. Anet nikada neće zaboraviti dečka koji joj je priredio takav doživljaj.

„Kada me je zgrabio, bacio na krevet i počeo mi vezivati ruke, jako sam se uplašila. A onda me je počeo grubo dodirivati i ljubiti i osetila sam kako mi telo gori. Nikada nisam mislila da me tako nešto može uzbuditi, a pokazalo se da mi je to nezaboravno iskustvo“, ispričala je Anet.

Stručnjaci pojašnjavaju da se užitak krije u mešavini straha, boli, želje i privlačnosti. Za neke je možda pomalo nastrano, ali je svakako uzbudljivo.

Grudi u centru pažnje

Žene vole i kad se muškarci poigraju njihovim grudima.

„Imala sam svojevremeno partnera koji se uopšte nije posvećivao mojim grudima i to mi se nikako nije sviđalo, ali nakon njega bila sam s dečkom koji je obožavao moje grudi. Stalno ih je dodirivao, a mene je to strašno uzbuđivalo“, priznala je Sonja.

Mnoge žene vole kada muškarci posvećuju dužnu pažnju njihovim grudima. Neće to otvoreno reći, ali ako ih zanemarujete, ostaviće vas u prošlosti i potražiti nekoga ko ih razume.


Izvor:B92




 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Slazem se sa gore navedenim textom...yes3
tajne su otkrivene...;)
sva cetiri nacina su.........pravi uzitak smile3
 
Natrag
Top