Žene često maštaju o grubom seksu

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Žene često maštaju o grubom seksu




news_2218.jpg



Možda zvuči zastrašujuće, ali mnoge žene fantaziraju o grubom seksu sa svojim partnerom, seksu koji ide skoro do granice silovanja, piše magazin "Intimejt Medisin".

Na osnovu različitih istraživanja mnogi psiholozi i seksolozi smatraju da mnoge žene maštaju o grubom seksualnom odnosu koji se ogleda u erotskim igrama između partnera koji trebaju da se užive u svoju ulogu ali da to ne pređe u stvarno seksualno zlostavljanje.

Seksolozi i pojedini mediji kažu da je maštanje o grubom seksu među top deset fantazija žena jer im omogućava da ispune svoje fantazije a da posle nemaju osećaj krivice ili stida. Deo ovih maštanja je i zgodan muškarac koji KIDA odeću s njihovog tela. One mu se odupiru ali on ih jednostavno uzima bez pitanja. Zadovoljstvo počinju da osećaju tokom penetracije.


Izvor: sarajevo-x.com
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
verovatno u nedostatku dobrog seksa, mužjaka "80-tih, u moje veme toga nije bilo, nema sumnje, jer sam ih imao ko dzems bond.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
To mu dođe kao " Silovanje po Dogovoru ".......:roll:

Valjda hoće da osete " Silovanje "....a da im se to ne desi za " Stvarno "......yes3

Mislim da nebi pristao TO da radim........yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Normalno da razmisljaju kada su oko njih mlakonje ili gejevi koji nesmeju ni u oci da ih pogledaju a kamoli nesto konkretnije da ucine.Sto se tice zena (onako iz skromnog iskustva)sve one vole da budu mazene i pazene a ponekad i divlje .To su nase zene uopste. :give_rose::give_rose::give_rose::give_rose::give_rose::give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
"Unapred planirano i kontrolisano", ali samo u svojoj glavi, tu nema dogovora, ako uspemo/te, da osetimo odgovor tela, ili procitamo njenu zelju, sasvim je u redu, u granicama kontrolisane grubosti,...
povremeno, kao odgovor, na njenu zelju, ako je dobro znamo, moze da bude prilicno, pa, novo, neobicno, uzbudljivo iskustvo...
Masta je izuzetan afrodizijak, za obe strane
Jedino, treba zaboravit na filmove, u njima je svasta moguce, i daleko su od realnosti.
 
Natrag
Top