ЗАХВАЉУЈЕМ СЕ ...

MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.664
драги моји пријатељи ,
од срца вам се захваљујем , али вас молим да се више не борите за моја права , за моју слободу , за моју веру , за мога бога ! еонима сте се организовали и удруживали , да ме заштитите , да ме водите , да ме ослободите . еонима сте чинили злочине у моје име . еонима сте другима наносили злодела у моје име . еонима сте организовали државе у моје име . и сада при крају времена и простора организовали сте многе нво , државе , странке , школе , законе , вере и религије , а све у моје име . за све то вам се захваљујем , али немојте више . од тих ваших закона само криминалци и они попут вас имају користи . од вашег система образовања народ је све глупљи и глупљи . ваше странке и вере и религије поделис народе , а све ради ваше добити . само ваши и они који су на власти постадоше свеци и мудраци . само ваши и они који су уз вас су заштићени . зато вам се захваљујем и немојте више ништа да радите у моје име , већ у своје . , јер ви имате " вашке ми имамо нашке " ! ви радите за вашег , а ја ћу за мога бога . радите за ваше господаре , а ја ћу за мене . захваљујем се и немојте више да радите ништа у моје име , већ у своје ! ! !
 
Natrag
Top