Zašto muškarci vole kučke?

Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
i meni jaako odbojan termin..samouverena,samosvesna..a epitet kucka:roll:...malo zbunjujuce..mozda su izmislili frustrirani muskarci,kao pojam kojeg se treba plasiti,a u isto vreme i zeleti,pa i zazirati;)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
i meni jaako odbojan termin..samouverena,samosvesna..a epitet kucka:roll:...malo zbunjujuce..mozda su izmislili frustrirani muskarci,kao pojam kojeg se treba plasiti,a u isto vreme i zeleti,pa i zazirati;)

Nikada muškarci ne mogu ženama prišiti epitet koji bi bio ružniji od onoga šta su u stanju da prišiju žene jedna drugoj. Nema te muške frustracije koja bi na tom planu prevazišla žensku domišljatost u ponižavanju i etiketiranju druge žene. Sve najružnije i najgrđe o ženama u životu sam čuo iz usta drugih žena, ne od muškaraca.
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
e to se slazem rus sa tobom...i stojim da muskarci nemaju te niske pobude,sujetu,rivalitet..izmedju sebe.eto,moguce je da kucka potice od zena:)..pa su je lako prihvatili slabi muskarci..heeee
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
heeeeeeeee..nego sta..ne mozes mi niiista..hehehhe

I neću ti ništa. Jedna kamelija za... Menu.

kamelia_2b.jpg

 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Uredu, ajmo ovako - ne svidja vam se termin...
Moze i ovako...

O kakvoj ženi je zapravo reč?

O ljubaznoj, nasmejanoj i doteranoj, ženstvenoj i nežnoj, koja istovremeno ima stav i drži do sebe. “To je, zapravo, prava dama – poštuje muškarca s kojim je, ali poštuje i sebe”, objasnila nam je Čabraja.


Ako je u terminu problem? Ne svidja se ni meni, niti ga koristim, pokusavam samo da objasnim, a vi slobodno zamenite sa - dama! Radi se o tome da autorka knjige devojke, zene podstice da malo vise cene sebe kako bi bile cenjene i uspesne u ovom vremenu. Sad zamislite naslov "Zasto muskarci vole dame", ne zvuci bas previse zanimljivo, i ko to nezna, i kome se to cita...Marketing je cudo - pisanje o njemu bi prevazislo ovaj podforum...U zivotu, u poslu, u ljubavi, svuda je rec samo o borbi za opstanak, nauci da igras ili ispadas iz kola, to je zivot, surova stvarnost, kao i na samom pocetku, i vecito u krug, pobedjuje jaci, pametniji, snalazljiviji, kako god...( oprostite sve nezne dusice, znam, sve znam... ali...:vorred: )!


Poznajem termin. Ali, ne zelim da poznajem korisnika termina.

Ma bez brige tesko da ces upoznati, autorku knjige ili ovog novinskog clanka, sve i da zelis...:D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
moje neko mišljenje da žena možde biti koliko god voli "kučka",ako ne postoji neki flud izmedju nje i njega džaba joj poznavanje muške psihologije i ostalog,isti je slučaj u drugom smeru
 
Natrag
Top