Zašto Je Pile Prešlo Ulicu???

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
33
Uciteljica u osnovnoj školi - Da bi prešlo na drugu stranu.

Nastavnik OTO-a - Da bi bilo ucesnik u saobracaju.

Platon - Zbog opšteg dobra.

Aristotel - U prirodi je pilica da prelaze ulice.

Karl Marks - To je bila istorijska neminovnost.

Sadam Husein i Slobodan Miloševic (zajednicko saopštenje) - Na taj nicim izazvan akt agresije moracemo da odgovorimo svim raspoloživim sredstvima.

Ronald Regan - Zaboravio sam.

Kapetan Džejms T. Kirk (Zvezdane Staze) - Da hrabro ode tamo gde nijedno pile nikada ranije nije krocilo.

Makijaveli - Poenta je u tome da je pile prešlo ulicu. Koga briga zašto? Sama cinjenica da je prešlo opravdava motiv, ma koji on bio.

Frojd - Cinjenica da se uopšte pitate zašto je pile prešlo ulicu otkriva vašu unutrašnju nesigurnost.

Bil Gejts - Microsoft samo što nije izbacio na tržište novi softver Pile2002, koji ne samo što ce da prelazi ulice, vec ce i da leže jaja.

Darvin - Posle dužeg vremenskog perioda, prirodna selekcija je morala da deluje na pilice, tako da su oni sada i genetski prilagodeni za prelaženje ulica.

Ajnštajn - Da li je pile prešlo ulicu, ili se ulica pomerila pod piletovim nogama, zavisi od sistema iz kojeg posmatrate taj dogadaj.

Buda - Postavljanjem tog pitanja porekli ste sopstvenu pilecu prirodu.

Ernest Hemingvej - Da bi umrlo. Na kiši.

Vilijem Dž. Klinton - Izvinjavam se naciji i svojoj porodici zbog toga i obecavam da se ovo više nikada nece ponoviti.

Martin Luter King - Vidim svet gde ce svi pilici moci slobodno da prelaze ulice, bez potrebe da bilo kome objašnjavaju svoje motive.

Aleksandar Vucic - Tzv."nezavisni" mediji su proširili strah, paniku i defetizam medu pilicima, time što su javili da ce ta strana ulice biti bombardovana.

Vojislav Šešelj - Stvani placenici i domaci izdajnici su ga uplašili, pa je ono pvešlo ulicu.

Mira Markovic - Da prisustvuje promociji moje nove knjige.

Vuk Draškovic - Pile je krenulo da i Srbiji krene!

Mic Bjukenon - Samo da se kloni jakih struja i duboke vode.

Vojislav Koštunica - Ja nisam bio obavešten da se tako nešto desilo.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Hahaha.... Extra je, ovo sam već jednom negde čitao, uvek se sit nasmejem kad pročitam :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2009
Poruka
1
heheheh... vristao sam od smeha...
"Martin Luter King - Vidim svet gde ce svi pilici moci slobodno da prelaze ulice, bez potrebe da bilo kome objašnjavaju svoje motive."
 
Natrag
Top