Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Zastita lozinki u Firefoxu !

Diskusija u 'Internet' započeta od ben-66, 14.03.2017.

1. ben-66

ben-66

Zahvala:
    4
    Pol:
    Muški
    Trebao bih savjet !Koristim se Firefoxom kao trazilicom i kod logiranja sam koristio opciju gdje Firefox zapamti lozinku i automatski omoguci logiranje ,Medutim od prije nekoliko dana mi se kod logiranja pored usernamea pojavi znak kljuca i kad kliknem misem na username pise "This connection is not secure .Logins entered here coild be compromised !"Sta sad uciniti i dali su mi lozinke i logiranje nesigurni !? Hvala

2. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    141
    Jesu. Mozila odlazi u povijest. Mjenjaj browser.

3. Komsija76

Komsija76 Član

Zahvala:
    1.018
    Pol:
    Muški
    Ni jedna zastita nije potpuna tako da i na zasticenim konekcijama se moze probiti sifra!
    Tako da izbegavaj da koristis master passvord ili da ti neki sajt pamti sifru i username!
    Ako imas mnogo sajtova koje posecujes onda olovku i svesku i zapisi sifre i username za te sajtove podesis da ti ne pamte sifre i username!
    Kad zavrsis sa pretragom onda brisi istoriju i poteraj neko programce poput Ccleanera ili sl!

A to sto ti se pojavilo to nije do brovsera vec do samog sajta zavisi sta koristi i kakvu zastitu i da li je koristi tako da ti tu jako malo ili skoro nista ne mozes da uradis!

jolemisa se ovo sviđa.
  4. ben-66

ben-66

Zahvala:
    4
    Pol:
    Muški
    Hvala na odgovorima ,Najgore je sto mi se pojavljuje bilo gdje da se logiram ,cak i kad pregledavam mailove .Znaci trebao bih zamijeniti browser !!Hvala jos jednom

5. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    141
    U zadnje vrijeme koristim operu; chrome me je zajebavao mada to ništa ne znači. Isprobaj.

6. ben-66

ben-66

Zahvala:
    4
    Pol:
    Muški
    Probao sam danas u Chromu raditi jer sam ga imao vec instaliranog i kod logiranja ne pojavljuje se taj problem i upozorenje kao u Firefoxu .E sad .problem je sto mi je Chrom bas nesto nezgodan i zbog sucelja i ostalog ,,,navikao na firefox i sad je sr..nje ,,,ne znam dali bi vrijedilo srusiti ovaj Firefox i insatlirati novi ??Dali bi ostao isti problem ??

7. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    141
    Nego šta. Misliš da bi ti nestao.

8. ben-66

ben-66

Zahvala:
    4
    Pol:
    Muški
    sada sam pregledao sa Avastom i nasao mi je na routeru Misfortune cookie Vulnerability ,,,tako da ako netko zna kako ga ukloniti i kako ispravno postaviti uuser name i password na roteru ZTE.?

9. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    141
  10. ocalinko

ocalinko Član

Zahvala:
    141
    Koji ZTE rutet? Model???

Preporučite stranicu