Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Stigla mi je cetvrta isplata sa Jillsclickcorner-a, uskoro se ceka i peta ;)

Sve isplate:
captureoj.jpg


AlertPay dokaz:
jillsclickcorner.jpg


Link za registraciju:
Kod:
http://www.jillsclickcorner.com/members/register.php?ref=SlaughterGirl
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Takodje da napisem da od 02.06. nisam dobio isplatu sa shbux !

Nisam ni ja, ali su oni pre neki dan poslale poruka zbog toga:

Hello,this weekend will not be online,and cashouts in shbux only returned on Monday.
Thank you for understanding
(Ovo je vezano za prosli vikend)

Kod:
Hello,June 18 instant payments returned and many members until June 18 not be paid
because are many requests for payment then who until June 18 is not paid your pending payment will be canceled and can make your own cashout instantly!
Thanks.
(instantne isplate ce biti vracene do 18 juna i u medjuvremenu ce se zatrazene isplate isplatiti)

Registracija ...::Shbux.com - Click. View. Earn money.::...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
ali ukoliko se radi na stranim forumima moze se i previse zaraditi . preporuka za one koji su mastoviti ;)
AHAHAHAH previse zaradi to jos nisam cuo da neko previse zaradi moze valjda samo dovoljno a previse nikad. yes3

Fora sa sharecash-om je da das ljudima ono sto im treba hitno i oni ce da popune survey, a mozes ponekad i da ulepsas malo pricu i da okacis neki fajl koji i nije taj koji treba, a prednost je ta sto fajl moze da bude i 0,30 kilobajta a iste pare ces da zaradis i ako je 100 megabajta, vasa masta je krajnja granica.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
zavisi kolko je kome dovoljno :p nekom je dovoljno 2$ mesecno na PTC a nekom i 1000$ malo, u svakom slucaju ja sam na FS imao 1000+dw za mesec dana a ljudi imaju 500+ na dan tako da bi to sa ovim servisom bilo stvarno previse :lol:

ali ona poslovica idalje vazi :

mnogo je samo kad biju ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
A taj sharecash kako isplacuje? Alertpay/paypal? Ajde ko ima iskustva (ko je dobio isplatu) i treba mu referal neka pojasni malo proces na pvt i registrujem se preko njega.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
A taj sharecash kako isplacuje? Alertpay/paypal? Ajde ko ima iskustva (ko je dobio isplatu) i treba mu referal neka pojasni malo proces na pvt i registrujem se preko njega.

samo klikni na link koje je ussless ostavio u onom postu registruj se , username/password pocni da uploadujes i da zaradjujes, placa 99.9% alertpay paypal i skoro sve ostalo
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
A taj sharecash kako isplacuje? Alertpay/paypal? Ajde ko ima iskustva (ko je dobio isplatu) i treba mu referal neka pojasni malo proces na pvt i registrujem se preko njega.
Pa do skoro je isplacivao preko western uniona ali sad su stavili da moze preko alertpay-a pa nemoze vise preko WU-a neznam sta ali nema veze.
Za one koji neznaju sta je vestern union to je neki transfer novca moze da se podigne ja mislim u skoro svakoj posti. Sustina ti je kao sto sam i u predhodnom postu napisao da uploadujes stvari koje su potrebne ljudima ne mora da bude neki film, igrica, program ili tako nesto veliko(ustvari najveci fajl koji uploadujes moze da bude 200mb) to moze da bude i neki textualni dokumenti koji vodi do nekog linka gde moze da nadje to sto mu treba ili tako nesto.

evo i linka
Kod:
http://sharecash.org/index.php?ref=213149
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Slazem se da upload ima dobru zaradu postavio sam samo 2 linka za download i za sat vremena sam zaradio oko 3$ sto bi na CTP sajtu zaradio za 2-3 nedelje, a ta dva fajla koja sam upload-ovao imaju oko 150 kilobajta (nzm koja je skracenica).

Hajde kada dobiješ prvu isplatu postavi, da je vidimo.
Imam ružno iskustvo sa upload servisima koji plaćaju, ali i dalje mislim da imaju potencijala.
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Kako ti tako brzo dodjes do tog 1$ ? Ja sam svaki dan klikam i dnevno naklikam 0.01 - 0.02$ . Trebace mi 70 dana da dojem do 1$ ?

Da li imas upgrade i koliko referala imas ?
Jel klikas tamo gde pise "Paid To Click" ?

Nemam nesto mnogo referrala, ali uglavnom nisu aktivni. Fora je u Paid to Sign up Offers. Moze se zaraditi i do 0.25$ po odradjenoj ponudi. Uglavnoj je to samo da se prijavis na neki sajt, ostavis username i copy-paste welcome e-mail, a ponekad treba jos nesto da se odradi.

PTS Offers Earn Cash!
 
Natrag
Top