Zarada preko interneta

Od svih sajtova sa kojima radim, za sada lista onih koji me placaju izgleda ovako:

Paid to Click (PTC) sajtovi:

- Jillsclickcorner - 3 isplate, ceka se cetvrta, postoji dugo, minimum 4 godine, a mozda i vise.
- Bux-Matrix - 2 isplate
- PalmBux - 2 isplate
- JPHFbux - 1 isplata
- gagaBUX - 1 isplata

Paid to Play games:

- Dungeons & Treasures - 4 isplate, avanturisticka strategija


Dokazi o isplatama i vise informacija o sajtovima mozete naci na mom blogu:
http://slaughtergirl-makemoneyonline.blogspot.com
 
60396983.jpg

Stigla mi danas prva isplata sa jphfbux -a!
Instant cash out!
Znachi pored jphfbux -a, samo sa buxmatrix -a sam primio isplatu.
Sa GagaBux -a jos uvek chekam isplatu i ako sam silver member!
Registrujte se:

Earn money online - JPHF Bux

Shbux.com - Click. View. Earn money.

Bux-Matrix.com

888 BuX | Fresh Wind In PTC

Zaradite-OnLine
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, evo nasao sam jos jedan potpuno novi sajt ako zelite da ga probamo registrujte se preko mog linka...
Trenutno je akcija za otvaranje pa prvih 750 clanova ima mogucnost upgrade "old bronze" za 0.01$, ja sam bio oko 420 clan, pozurite. Problem je sto je ovih 0.01$ potrebno uplatiti preko PayPal-a, ali registrujte se pa pisite admin-u na forumu kao i ja...
min isplata je 2$ i isplata ide i na AlertPay
ja sam danas klikao kao obican clan bez nadogradnje imao sam 12 reklama i zaradio sam 0.047$
ko zeli probati evo link:
OxyBux - The Next Generation For Paid-To-Click Services
 
ShBux Preporuka Svima :)

Trenutno i ja testiram 3 nova PTC sajta, čine mi se pouzdani, a sa jednog čekam isplatu.

Ipak do tada bih preporučio svima da se baziraju na ShBux i Neobux.
U prethodnim postovima sam rekao više o njima i mislim da se slažete da su za sada Najbolji.

Trenutno najbolji PTC sajt ShBux:
Registracija ---> Shbux.com - Click. View. Earn money.

Najbolji PTC sajt generalno Neobux:
Registracija ---> NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

Sve o internet zaradi kao i isplate sa pomenutih PTC sajtova:

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Samo da javim da od jutros svi koji zele mogu preko AlertPay uraditi upgrade na oxybux

Takodje da napisem da od 02.06. nisam dobio isplatu sa shbux !
Pisao sam i suport, ali nisu mi odgovorili, takodje nadam se da smo juce svi dobili poruku da shbux nece raditi isplate ovaj vikend. :( hmm a meni bas treba za ovaj upgrade na oxybux nemam ni cent na AP 0.00$ ...
 
Meni gagabux jos nije isplatila 20$...
Tako da imam samo 3$ na AP :(
Koliko kosta taj upgrade na urobux i sta se dobija upgrade -om?
 
nema od PTC industrije nista izgleda , bar za mene do sad nije bilo nista, a kako vidim i za mnoge druge ovde , ko predje na upload nece se pokajati

oko 10$ za mesec dana se skupilo a sa PTC treba treba mesec dana da klikces na 20 razlicitih sajtova , i jos mesec dana treba da cekas da bi ti to isplatili .



5+1E

ovo je statistika sa freakshare , najboljeg sajta za upload koji isplacuje maximalno od svih do 30E - 40 - 45$ za 1000download-a , u valuti Euro na webmoney u rok isplate od 72h





kao sto se na slici vidi pola meseca je bio pocetak tako da se tu i nije zaradilo , a druga polovina je znatno naprednija


manite se hotfile koji ne racuna sve zemlje, freakshare racuna sve zemlje tako da nema brige


ko zeli da proba neka se registruje na free account , i ako je dobar uploader i ako se fajlovi skidaju dobice 6meseci besplatnog premium clanstva

FreakShare - Easy One-Click File Hosting
 
Slazem se da upload ima dobru zaradu postavio sam samo 2 linka za download i za sat vremena sam zaradio oko 3$ sto bi na CTP sajtu zaradio za 2-3 nedelje, a ta dva fajla koja sam upload-ovao imaju oko 150 kilobajta (nzm koja je skracenica).
Ko hoce da se registruje preko mog referal linka na sharecash evo linka moze da se zaradi i do 600$ za 1000 download-a.
Kod:
http://sharecash.org/index.php?ref=213149
 
Slazem se da upload ima dobru zaradu postavio sam samo 2 linka za download i za sat vremena sam zaradio oko 3$ sto bi na CTP sajtu zaradio za 2-3 nedelje, a ta dva fajla koja sam upload-ovao imaju oko 150 kilobajta (nzm koja je skracenica).
Ko hoce da se registruje preko mog referal linka na sharecash evo linka moze da se zaradi i do 600$ za 1000 download-a.
Kod:
http://sharecash.org/index.php?ref=213149

ShareCash je odlican servis gde se za kratko vreme moze zaradi ogromna svota novca , samo onaj survey odbija 90% ljudi koji hoce da skinu fajl, uglavnom mozda jedina mana sto moras svaki dan smisljati kako i sta pametno uploadovati da bi se neko skinuo , a inace u 90% slucajeva ukoliko das na forum nesto vredno skinuce 1 ili 2 i odma ce ga reupload na neki obican host sajt i dati link u tvojoj temi, a ti gubis mnogo sa tim . mana je i sto za srbiju i balkan nekad nema survey, ali ukoliko se radi na stranim forumima moze se i previse zaraditi . preporuka za one koji su mastoviti ;)
 
Natrag
Top