Zarada preko interneta

Ja sam na gagabux-u zatrazio isplau pre 10 dana i jos mi nisu isplatili. Kolko odprilike treba da se ceka za isplatu?
 
Šesta isplata sa GagaBux

Isplata se čeka 5 do 7 RADNIH dana, subote i nedelje se ne računaju.
Ja sam zatražio isplatu 01.04.2010 u ponoć, i pošto su bili Uskršnji praznici, petak i ponedeljak se nije radilo.
Jutros sam dobio isplatu, tačno 7 radnih dana.

Evo isplata:
6isplata.jpg




Ko želi da se registruje preko ovog linka, neka se registruje i javi mi se na mail, poslaću mu upustvo i sajvjete za dalji rad na GagaBux.
Ovaj način zarade je provjeren i upustvo koje sam napisao je provjereno na par referala već. Uspješno radi. Ako neko misli da će se za mjesec dana dokopati veće svote, neka zaboravi ovo.Ako sljedite moje upustvo, prve ozbiljne pare, možete da dobijete u drugom mjesecu rada na GagaBux, a do tada, možete da dobijate po 5-10$...

Ako neko želi da se registruje neka klikne na:

>>> GagaBux Registracija <<<

Najbolja kombinacija PTC sajtova koji provjereno plaćaju je:
1. GagaBux >>> Registruj se <<<
2. NeoBux >>> Registruj se <<<
3. PalmBux >>> Registruj se <<<

Sve informacije i upustva za registraciju imate na sajtu:
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/
 
Isplata se čeka 5 do 7 RADNIH dana, subote i nedelje se ne računaju.
Ja sam zatražio isplatu 01.04.2010 u ponoć, i pošto su bili Uskršnji praznici, petak i ponedeljak se nije radilo.
Jutros sam dobio isplatu, tačno 7 radnih dana.

Proslo je mislim i vise od 7 dana a jos nisam dobio isplatu SCAMMMM!!!!! smile3
 
Ako nisi varao,koristio neke cake i ko zna šta, javi im se putem support i dobićeš odgovor.Ako si prekrišio i jedno pravilo iz T.O.S. nemoj ni očekivati isplatu.

TO da li je SCAM ili ne, proceni nakon što pogledaš moje sve isplate.
A isplate možeš vidjeti na:
Home

Pa znam video sam tvoje isplate 10 puta zato sto sam tvoj referal :)
Nijedno pravilo nisam prekrsio, tj. sve sam radio kako si mi ti reko kad sam postao tvoj referal. Kliktao sam 1 po 1 reklamu nisam koristio nikakav autokliker ili kako se vec zove... Nzm po cemu sam ja prekrsio neko pravili ili sto nece da mi isplate.:dntknw:
 
Pa znam video sam tvoje isplate 10 puta zato sto sam tvoj referal :)
Nijedno pravilo nisam prekrsio, tj. sve sam radio kako si mi ti reko kad sam postao tvoj referal. Kliktao sam 1 po 1 reklamu nisam koristio nikakav autokliker ili kako se vec zove... Nzm po cemu sam ja prekrsio neko pravili ili sto nece da mi isplate.:dntknw:

Čuo sam za ovakve slučajeve da isplata kasni, ali su ih dobili.
Pošalji im lepo pitanje i sačekaj odgovor.
Malo su sporiji ali će ti svakako reći da li ćeš dobiti isplatu ili ne, ako si nešto zabrljao slučajno.
Samo lagano.
 
evo i ja se reg na gagabux ali nzm kako da budem neciji referral, a hocu ako i vi budete moji.aktivan sam veoma preko 5 sati za kompom tako da imam vremena moj nick je stefan548 i ako neko moze da mi pomogne da bude moj referral ili da ja budem njegov PM me.
 
Natrag
Top