Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
1.437
Zaradite lajkanjem drugih stranica, npr facebook,twitter itd...

http://www.likestraffickers.com/visit-3311-lang-en.html

Kod:
[URL="http://www.likestraffickers.com/ref-3311-lang-en.html"]Get Free Facebook Likes, Twitter Followers or Youtube Views.
[/URL]

AKO SE REGISTRIRATE PREKO OVOG LINKA ODMAH NA RAČUNU DOBIJETE BONUS
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
32
Jedan od najboljih i najlaksih nacina zarade - AdF.ly.

Ovo nije nista novo, ali za one koji prvi put cuju za ovo, kao i za one koji su vec culi ali nikada nisu ozbiljno razmislili o ovom nacinu zarade, reci cu par reci.

- AdF.ly je servis koji vas placa za skracivanje linkova (URL - a) i njihovo deljenje na internetu ( Fejsbuk, Tviter, Forumi...).

- Placaju $4 za 1000 posetilaca vasih linkova ( dostici cifru od 1000 posetilaca izgleda mnogo, ali zaista nije, vrlo je lako izvodljivo).

- Za svakog referala ( ljudi koji se uclane preko vas) dobijate 20% od njegove ukupne zarade ( dozivotno), sto, priznacete nije malo. Za mesec dana njegove zarade od $5, vi dobijate $1, samo zato sto se registrovao preko vas.

- Minimum za isplatu je $5 na kraju svakog meseca, a ako niste dostigli minimum, suma vam se prebacuje za naredni mesec. Isplate se vrse na PayPal i Payza ( Alertpay).

- Postoji mnogo alata na njihovom servisu za efikasniju zaradu kao sto su: Mass Shrinker, Easy Link, API itd.

- Postoji tone dokaza o isplati koji potvrdjuju da servis nije SCAM.

- Servis ima svoj forum, na kome mozete pogledati dokaze o isplati, kao i mnoge druge korisne stvari u vezi AdFly-a.

Postoji mnogo nacina da svoje skracene linkove podelite na internetu (Fejsbuk, Tviter, razne socijalne mreze, Jutjub, Forumi itd), a mnogo tutorijala i saveta o tome mozete pogledati na jednom blogu
Kod:
[B][URL="http://adflytutorialhowto.blogspot.com/"]Ovde[/URL][/B]

Na AdF.ly se mozete registrovati
Kod:
[URL="http://adf.ly/?id=3011780"][B]Ovde[/B][/URL]

Ja sam za mesec dana ( skromnog, uvodnog) rada zaradio $ 5.89, a to mozete pogledati
Kod:
[URL="http://adf.ly/GmMO3"][B]Ovde[/B][/URL]

Za sva ostala pitanja i nedoumice mozete mi se obratiti preko PM na ovom forumu, a za one koji se registruju preko ovog linka
Kod:
[URL="http://adf.ly/?id=3011780"][B]Ovde[/B][/URL]

maksimalna pomoc.

Probajte ovaj nacin zarade, necete se pokajati, sigurno.

Hvala i srecno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
5
Kao prvo svaka cast svakome, ali da neko moze biti zadovoljan zaradom za prvih mesec dana i to od 6$ to ne mogu da razumem. Pa vise se struje potrosilo nego sto se zaradilo :)
A i taj Fileice i njemu slicne stranice, jako je tesko uci kod njih, a da bi zaradili nesto neko mora da ispuni anketu sto je danas i glupe amere skoro nemoguce naterati na takvo nesto.

Drugo, imam i kila i godina da ne obecavam kule i gradove, kao vecina ljudi ovde, koji se ovde javljaju samo da bi navatali nekog referala i nista vise.
Ja se vec 2-3 godine bavim upload zaradom i moj prosek mesecni je od 300-400$ zarade.
Evo da se uverite ovo je moja trenutna zarada za prvih 10 dana ovog meseca

Kod:
[URL=http://www.imagebam.com/image/162468205363573][IMG]http://thumbnails84.imagebam.com/20537/162468205363573.jpg[/IMG][/URL]

Ja nemam niti jednog referala (sto se vidi iz kolone gde su sve nule) niti mi je cilj da ih ganjam, jednostavno zelim da kazem da postoji mogucnost da se zaradi neka pristojna lova za koju se vredi malo pomuciti.
Da treba da se radi, treba, ja dnevno utrosim na ovo oko 2-3 sata, nesto ujutro i nesto uvece i to je to.

Eto toliko za prvi put, svako dobro i pozdrav svima
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2009
Poruka
32
Kao prvo svaka cast svakome, ali da neko moze biti zadovoljan zaradom za prvih mesec dana i to od 6$ to ne mogu da razumem. Pa vise se struje potrosilo nego sto se zaradilo :)
A i taj Fileice i njemu slicne stranice, jako je tesko uci kod njih, a da bi zaradili nesto neko mora da ispuni anketu sto je danas i glupe amere skoro nemoguce naterati na takvo nesto.

Drugo, imam i kila i godina da ne obecavam kule i gradove, kao vecina ljudi ovde, koji se ovde javljaju samo da bi navatali nekog referala i nista vise.
Ja se vec 2-3 godine bavim upload zaradom i moj prosek mesecni je od 300-400$ zarade.
Evo da se uverite ovo je moja trenutna zarada za prvih 10 dana ovog meseca

Kod:
[URL="http://www.imagebam.com/image/162468205363573"][IMG]http://thumbnails84.imagebam.com/20537/162468205363573.jpg[/IMG][/URL]

Ja nemam niti jednog referala (sto se vidi iz kolone gde su sve nule) niti mi je cilj da ih ganjam, jednostavno zelim da kazem da postoji mogucnost da se zaradi neka pristojna lova za koju se vredi malo pomuciti.
Da treba da se radi, treba, ja dnevno utrosim na ovo oko 2-3 sata, nesto ujutro i nesto uvece i to je to.

Eto toliko za prvi put, svako dobro i pozdrav svima

Ja se vec 2-3 godine bavim upload zaradom i moj prosek mesecni je od 300-400$ zarade.
E, ovo si lepo rekao, a bilo bi lepo kada bi mogao da ubacis sliku tvog prvog meseca rada sa upload zaradom, da vidimo koliko si centi zaradio za taj mesec. Mozda ce za tri godine mog rada sa AdFly-om ove tvoje cifre biti smesne u poredjenju sa mojim ( naravno ukoliko bude postojao ovaj servis, jer internet se brzo menja i sto je danas sigurno i dobro, ne znaci da ce i sutra biti)
Naravno da ja nisam zadovoljan ovom cifrom, ali ako bi ti bio posten bar prema sebi, ako ne prema drugima, i prisetio se koliko ti je u pocetku bilo tesko i koliko ti je sve bilo novo i strano i koliko si vremena potrosio na svoju edukaciju o upload-u, da bi konacno posle tri godine dostigao taj nivo zarade koji imas, onda bi mogao da shvatis ovaj moj post o AdFly zaradi. Znaci i ja sam, kao i ti, morao da procitam tone tutorijala i od toga odvojim sta je stvarno valjano i korisno i polako udjem u posao.
A, na kraju krajeva, mislim da je postenije, napisati iskren i posten post i reci realno kako stojim u poslu, koji sam poceo da radim, nego pisati o stotinama dolara zarade koji ne postoje. Ne zelim nikog da optuzim, ali mnogi koji se hvale i pokazuju, kao dokaze,tolike zarade u stvari ne zaradjuju toliko ( bar je u danasnje vreme lako postaviti sliku bilo cega kao dokaz). I nikako mi nije bio samo cilj da navucem referale, jer bih u tom slucaju obecavao kule i gradove.
Sa ovim mojim odgovorom tebi, ova diskusija je sa moje strane zavrsena i ja se vise necu oglasavati u tom smeru, sta god ti jos napisao, kako ne bih ovu temu odvukao u Off - topic.
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
Kao prvo svaka cast svakome, ali da neko moze biti zadovoljan zaradom za prvih mesec dana i to od 6$ to ne mogu da razumem. Pa vise se struje potrosilo nego sto se zaradilo :)
A i taj Fileice i njemu slicne stranice, jako je tesko uci kod njih, a da bi zaradili nesto neko mora da ispuni anketu sto je danas i glupe amere skoro nemoguce naterati na takvo nesto.

Drugo, imam i kila i godina da ne obecavam kule i gradove, kao vecina ljudi ovde, koji se ovde javljaju samo da bi navatali nekog referala i nista vise.
Ja se vec 2-3 godine bavim upload zaradom i moj prosek mesecni je od 300-400$ zarade.
Evo da se uverite ovo je moja trenutna zarada za prvih 10 dana ovog meseca

Kod:
[URL="http://www.imagebam.com/image/162468205363573"][IMG]http://thumbnails84.imagebam.com/20537/162468205363573.jpg[/IMG][/URL]

Ja nemam niti jednog referala (sto se vidi iz kolone gde su sve nule) niti mi je cilj da ih ganjam, jednostavno zelim da kazem da postoji mogucnost da se zaradi neka pristojna lova za koju se vredi malo pomuciti.
Da treba da se radi, treba, ja dnevno utrosim na ovo oko 2-3 sata, nesto ujutro i nesto uvece i to je to.

Eto toliko za prvi put, svako dobro i pozdrav svima

Grijesis, sa FileIce je lako zaraditi mone i sa 2 - 3 sata kvalitetnog rada dnevno na FileIce se moze zaraditi 100$/dnevno a ne mjesecno :p
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
5
@Zlaya1966
Nisam uopste mislio na tebe kada sam pisao valjda si se nasao prozvanim zato sto je tvoj post odmah iznad moga, zaista nemam nameru nikome nista da branim da proba niti da ubedjujem da je ovo ili ono bolja varijanta za zaradu.
Odgovaram bez ikakve zle namere samo iznosim svoja iskustva koja ce mozda nekome pomoci da, kao sto kazes sam, ne gubi vreme sa zaradama koje bas i nisu nesto sjajne.
Screenove mojih prvih zarada nemam naravno, davno je bilo, ali koliko se kroz maglu secam prvi mesec sam zaradio nesto oko 100$. I tada je drugaciji sistem zarade bio, tada su svi isli na PPD (pay per download) a ne kao danas na PPS (Pay per sale).
Ja razumem da se tebi svideo AdFly, nadas se da mozes zaraditi neku kintu i to je sve ok, samo napred. Ali nema razloga da se osecas pogodjenim ako sam ja izneo neko drugo misljenje. Niti sam navodio imena file hostera, niti sam govorio e ovo je super, extra, nema bolje itd, samo sam izneo svoje iskustvo. Ja da sam na tvoj mestu makar bi se informativno zainteresovao da vidim o cemu se radi pa ako mi se ne svidi cepam dalje svoje i nikom nista. Samo sam rekao da moze da se zaradi 300-400$ mesecno i to je to.
@m1l4n
puno sam procitao tih postova gde se moze zaraditi 100$ dnevno sa fileiceom ali ne videh ni jedan screen sa takvom zaradom. Znam dosta ljudi koji su zaradjivali ozbiljnu lovu na uploadu dok je radio jedan od najjacih hostera, koji sada ne radi, i neki od njih su uspeli da se ubace na fileice ali uopste nisu zadovoljni zaradom, a fejk kljucevi za igrice ne prolaze vise tako lako jer ih ima na svakom cosku interneta i svi ih postavljaju. Plus sto fileice nece da te primi dok nemas svoj sajt, pa dok im ne obrazlozis kako ti to mislis da zaradjujes itd itd.

Svako dobro svima
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
60
ima nesto bolje od silnog kliktanja... evo ljudi nesto vise od par dolara zarade mesecno od kliktanja i postovanja po ceo dan na forumima:

156647.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
@m1l4n
puno sam procitao tih postova gde se moze zaraditi 100$ dnevno sa fileiceom ali ne videh ni jedan screen sa takvom zaradom. Znam dosta ljudi koji su zaradjivali ozbiljnu lovu na uploadu dok je radio jedan od najjacih hostera, koji sada ne radi, i neki od njih su uspeli da se ubace na fileice ali uopste nisu zadovoljni zaradom, a fejk kljucevi za igrice ne prolaze vise tako lako jer ih ima na svakom cosku interneta i svi ih postavljaju. Plus sto fileice nece da te primi dok nemas svoj sajt, pa dok im ne obrazlozis kako ti to mislis da zaradjujes itd itd.

Svako dobro svima

Izvini ali opet grijesis i vidi se da nisi nikako upucen u zaradi te da bas i ne znas o cemu pricas :) tj. govoris o oblasti u koju nisi upucen tvrdnje koje nisu istinite :) Za pocetak ja sam velike pare zaradio na fileice i garanujem 100% da se moze zaraditi e sada ko vjeruje vjeruje ko ne jbg. Ne moras imati stranicu da bi se registrovao na fileice. FileIce broji preko 2000 korisnika i najbolje sada da svako ima svoju stranicu :p Ja npr. nemam svoju stranicu a upao sam na FileIce. Ali sada ima i dosta drugih mreza slicnih FileIce koje imaju sve predispozicije da uspiju mozda kao i FileIce a mozda i postanu jaci i preokrenu stvar kao sto je FileIce rpeokrenuo sa ShareCash-om :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
5
Milane, ne sumnjam ja ni sekunde da se moze zaraditi sa fileice-om ali opet kazem jako tesko, ranije se moglo upasti bez problema na fileice ali danas ne, tj jako tesko se moze uci kod njih. Sam sam probao da udjem na fileice pre nekih mesec dana i ladno su me odbili sa obrazlozenjem da ne ispunjavam njihove kriterijume itd itd. A da sam upucen u upload zaradu jesam veruj mi i to jako dobro, clan sam vec dugo vremena jednog drugog, ozbiljnog foruma gde su svi jaci uploaderi sa nasih prostora i veruj mi jako dobro znam kako, sta i gde ide.
A to sto ti kazes ko veruje veruje, a ko ne ne nije bas neki argument, valjda ces se sloziti sa tim.
Kazes zaradio si velike pare, velike koliko?
Sta bi ti rekao da ja znam ljude koji su zaradili ogromne pare za nase uslove, jedan preko 20 hiljada dolara za proslu godinu, a jedan oko 15 hiljada dolara isto za proslu godinu? A znam ih.
Opet kazem fileice nije prevara, moze se zaraditi, ali sama koncepcija popunjavanja ankete i ostalih gluposti odvraca ljude od koriscenja fileice-a, po neki klinac koji se nalozi na neki fejk kljuc za neku novu igricu nije ostvarenje sna o fileice zaradi.

A opet meni je neozbiljno da neko prica o nekoj zaradi a ne postavi ni jedan screen o dokazu te zarade, pa makar ona bila i 1 dolar, ali je neka zarada.

Jos jednom napominjem nije mi cilj ubedjivanje nekoga i svadja/rasprava sa bilo kim, valjda je forum mesto da se razmene iskustva i da se nauci/otkrije nesto novo.

Ovako ispada da si jedva docekao mene kao nekog novog da ubedis da ne znam nista a ti znas sve, a nije bas tako. Ako zelis mozemo cak i preko skajpa da popricamo pa da ja tebe ili ti mene razuveris u sve ovo.

Svako dobro
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
Ovako zaradio sam oko 650eura ne fileice sto mozes vidjeti par postova unazad postaivio sam sliku ;)

Nego FileIce ti nije klasicna upload zarada, to vise spada u CPA zaradu, mozes ti sa fileice i zakljucavati sadrzaj. Znaci imas 1000 nacina zarade smao treba mozak. A to ko vjeruje vjeruje, je dobro receno jer ljudi sa nasih prostora su dosta skepticni sto se tice iinternet zarade. Dosta ljudi sa ovog foruma a i drugih foruma sam uveo u PPD zaradu (ili ti fileice/fileflare) i vecina njih odustane jer ne zarade nista prvih 5 dana, e po tome ti kazem da su nasi ljudi skepticni, pa ja ti npr. znam (preko neta :p ) ljude sa nasih prostora bar 10-ak koji zgrcu 1000e mjesecno (najmanje) tako da zarade ima samo treba malo uci u te vode i da te neko poduci i to je to :)
 
Natrag
Top