Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
imate li i vi problema preka sa neobux.
meni izbaca eror 505.

Ajde i ovde da ti odgovorim. Danas ocigledno imaju malih poteskoca i svi dobijaju slicne poruke. Do sada se nije desavalo da ovoliko budu van mreze ali se nadam da ce do veceras srediti problem.
I drugo nemoj da postas jedan za drugim. Meni ne smeta ali ima ko ce mnooogo da se ljuti!
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
16
Ajde i ovde da ti odgovorim. Danas ocigledno imaju malih poteskoca i svi dobijaju slicne poruke. Do sada se nije desavalo da ovoliko budu van mreze ali se nadam da ce do veceras srediti problem.
I drugo nemoj da postas jedan za drugim. Meni ne smeta ali ima ko ce mnooogo da se ljuti!


Citam na drugim forumima, nije samo neobux u pitanju vec i onbux i mnogi drugi sajtovi.... Izgleda da su pod nekim ddos napadom, sad sta je to tacno nisam bas sigurna uglavnom administratori se bore protiv toga. za sada znam da je problem resen na cashnhits i cashtream... ako neko zna vise o tome ......
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
157
Samo da se nadovezem na predhodni post. Neobux je sredio problem. A sto se tice Onbuxa nisam imao problema u opste ni danas niti predhodnih dana. Tacno je da su mnogi sajtovi napadnuti ali polako se vracaju u normalu. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
kod mene je problem resen.
i dalje imam problem sa ovim
capturembj.png
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
18
Nije mi jasno zasto se mucite sa tim kliktanjem, gledanjem reklama kad postoje i druga resenja da se malo bolje zaradi. Ja sam isto pokusao sa tim kliktanjem ali sam brzo batalio. Evo i slika kao dokaz da postoje bolja resenja SLIKA ALERTPAY.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Imaš pravo, klikanje svakog dana ... kako za koga (ima dosta stvari koje se trebaju znati). Ovo sa uploadom nije loše ...
 
Natrag
Top