Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1
prvo da se nadovezem na primanje para sa AP, sto bi cekao cek kad mozes povuci na karticu?

i zelim da predstavim jedan sajt gde sam kupio gold clanstvo koje za godinu dana kosta 10$.
dnevno imam 15 reklama po 1 cent i od svakog refa zaradim 0,001$ po njegovom kliku, kao standard clan vi ne dobijate nista za klikove referala i na taj nacin se sajt odrzava da placa!
standard ako klika sam treba da klika 20 dana za 1$, lakse je kupiti gold!

za svakog referala kao gold clan dobijate 0,10 samo za njegovu registraciju +4$ ako vas ref kupi gold! ako mozete da nadjete refove prijatelje,rodbinu .....da se registruju i kliknu 3,4 reklame cisto da admin vidi da klikaju brzo cete skupiti 100 ljudi i vratiti ulozeno!
novac za refove i upgrejd refova se dodaje rucno a najvise za 24h to je da bi admin proverio da nema duplih adresa jer su isplate instant!

ako i dalje neverujete u ovo sto pisem onda mi bar ucinite i registrujte se a kliknite 2,3 reklame samo nakon registracije!

TVIptc.com - Effective Earning Program

ako pak odlucite da krenete po lovu srecno ;)
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Pored

NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

incrasebux

888 BuX | Fresh Wind In PTC

Dodao bih josh i BuxMatrix i JPHF kao pouzdane i proverene sajtove! :)


JPHF bux je postao SCAM. Pre neki dan sam trazila drugu isplatu i pisalo je da cu je dobiti za 12 do 20h, nista od isplate, forum je zatvoren od 5-og jula, do 15-og su trebali da isplate stare balanse, ni od toga nista...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Ja koliko sam primetio forum radi, a i koliko sam pratio obavestenja admin je resio probleme koji su postojali.
Isto tako znam da je casH-out bio disable -ovan, ali koliko vidim i to je sredjeno.
Pokusaj sada da pitas na forumu da li ces dobiti svoju isplatu.
Uglavnom, ja cu uskoro zatraziti isplatu pa cemo videti! :)

\\\\\\\EDIT


JPHF je sada stvarno pukao! :(
Da li ce se vratiti ikada ili ne ko zna.
Steta.
Bio je dobar ptc sajt i imao je dosta potencijala! :(
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Posto rapid polako postaje proslost i necu imati kako da radim remote na hotfile odlucio sam da radim remote sa fileserve a za to mi treba FS premium nalog.Najlaksi nacin da ga dobijem je da uploadujem za fileserve.Kada skupim 20 usd to cu onda pretvoriti u premium nalog.Poceo sam pre 9 dana i zaradio oko 5 dolara,sto nije tako lose.Ako neko hoce da mu pomognem nek se registruje na ovaj link
Kod:
 [URL="http://www.fileserve.com/signup.php?reff=LWD0qPJOD-s%7E"]FileServe - Sign Up - Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload[/URL]
.Iako sam strucnjak za hotfile (skoro sam stalno platinum rank),mogu pomoci i oko ovoga.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Isplate su na PayPal, ePassporte i WebMoney.Ja koristim epassporte jer posle skupljenih 40 dolara mozes naruciti visa plastic card koju ti posalju na kucnu adresu i sa njom podizes kes na bilo kom bankomatu u Srbiji.Ja podizem uvek na bankomatu Metals Banke (Razvojna banka Vojvodine) i mislim da je tu najmanja provizija,oko 0.5 usd i epassporte ti uzme 3 usd,sto je ukupno 3.5 bez obzira na kolicinu novca koji podizes.Maksimalno je 300 dolara dnevno,pa sam ja prvu isplatu podizao 3 dana i otiso lepo u prodavnicu i kupio laptop Acer Aspire :yea:.
Jos samo da napomenem da na mom blogu MAKE MONEY WITH HOTFILE pise da se za remote upload na hotfile mora imati rapid premium nalog,to i nije bas tacno jer ja vec dva meseca uploadujem bez premium naloga.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Stigla i prva isplata sa onBux-a - instant, sajt nudi i odredjene beneficije za aktivnost na forumu - za 200 postova limit za direktne referrale se povecava za 10, za 800 postova dobija se 3$ u retal balansu i limit za direktne se povecava za jos 10, za 1800 psotova 20$ u rental balansu i limit za direktne za jos 10, za 3000 postova dobija se besplatno golden clanstvo i limit za direktne za jos 20, za 10000 postova golden clanstvo, 60$ u rental balansu i limit direktnih za jos 50

Islplata
beenpaidonbux.jpg


AlertPay dokaz:
onbux.jpg


Registracija
Kod:
http://www.onbux.com/?r=SlaughterGirl


Sigurni sajtovi za sada:
PTC - jillsclickcorner, bux-matrix i onBux
Paid to Play - Dungeons & Treasures
Paid to complette offers - Microworkers
Paid to Socialize - Socints
 
Natrag
Top