Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Jednu bitnu stvar nisam napisao a to je da kao i u svakom poslu tako i ovde ima dosta trikova kako da se poboljsa zarada.Svi moji referali ce dobiti moju maksimalnu pomoc i sve trikove kako bi uspeli u ovom poslu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Ovo je adresa na kojoj se nalazi kompletan tutorijal sa slikama na srpskom i engleskom i jos po nesto.

:info:
Klikni Ovde

ne zaboravi da se registrujes OVDE
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Ja bas i ne verujem u to... sta znam...malo skeotican i to je to....:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Nije mi bas najjasnije u cega ne verujes ali probacu da ti odgovorim pitanjem.Sigurno posecujes mnoge warez forume slicene ovome forumu na kome sad trenutno pisemo.Sa istih tih foruma si nekad skinuo neki film,muziku,igricu,ebooks i ko zna sta jos.Da li zaista mislis da ljudi koji postuju po tim forumima to rade iz ljubavi prema drugim ljudima,adminima,uploadovanju i jos nekim humanim stvarima? Ja mislim da ne rade zbog toga,mada uvek ima i humanista.Danas se sve radi iz nekog interesa i uvek je tu neki novac u pitanju.Negde gore sam postavio sliku o mojoj zaradi.Bitno je jos da napomenem da fotosop nikad nije bio instaliran na mom kompjuteru pa samim tim i neznam da ga koristim kao ni druge slicne programe.Nadam se da sam dao bar neke odgovore ali voleo bih da cujem i misljenja drugih o zaradi na netu.:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Mislim skeptican sam za to stvarni isplacuju.. u tome je stvar..vidim ja je stvar u uploud ali ne znam bas kako to funkcionise..
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Na cetvrtom postu iznad ovog imas adresu mog bloga i tamo sliku mog bankovnog racuna.Na blogu je takodje opisano do detalja kako to ide i treba ti rapid premium nalog.Nalog ces brzo isplatiti a mozes zaraditi za nov uvek ili novce koje si zaradio odmah konvertovati u hotfile premium nalog.
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
Ja bih da zaradim neki dinar.
Da li je neophodan premium nalog?Da li je moguce da prvo radim bez premium-a,a kad zaradim onda pomocu te virtualne kartice uplatim premium?
Sta da uploadujem,kako da znam sta se najvise trazi,da li treba puno vremena za 1000downloada?Nije mi jasno gde da kopiram linkove sa rapidshare,i da li onda cekam da ih moj net uploaduje,ili ih on samo prebaci sa rapidshara na hotfile?Moj net je 2048/196,da li je to dovoljno?
Da li bi neko mogao da stavi sta treba da se ubaci u polja kod registracije na EPASSPORTE,ako je moguce po slikama.
Kako da stavim da mi hotfile uplacuje novac na epassporte?
Kako da se registrujem preko nekog?



Kad dobijem odgovore na ova pitanja,onda slede nova:evil::grin:


Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
37
Milosmisa,dobio si neke odgovre na PM a ako te jos nesto zanima imas moj kontakt u profilu i mail na mom blogu zaradiuploadom.
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Programi internet zarade koje ja koristim:

Zaradi na Linundu - prodaj sve sto ti ne treba, kupi ono sto ti treba.
Zaradi 100din svaki put kad se neko prijavi preko tebe i upload-uje skeniranu licnu kartu plus jos 50din kad obavi svoju prvu kupovinu ili prodaju.

Paid to Play Game:
Dungeons & Treasures - proveren sajt, 7 isplata primljeno
Vise informacija i dokaz o isplati ovde

Paid to Socialize:
Socints - proveren sajt, 3 isplate primljene, za aktivnost na sajtu se dobijaju poeni, 10000 poena = $10 na AlertPay. Vise o sajtu i dokaz o isplati ovde
Birejji - zaradite cetujuci. Proveren sajt, 2 isplate primljene, vise informacija i dokaz o isplati ovde

Paid to Surf
EasyHits4U - Proveren sajt, 18 isplata sam primila. Surfujuci dobijate kredit za reklamiranje svojih stranica, pored toga, posle za svakih izsurvofanih 1000 stranica dobijate $0.3, isplatu mozete traziti kad dostignete minimum $3
Vise o sajtu i dokaz o isplati ovde.
20$2Surf

Paid to Click: - provereni

Jillsclickcorner - proveren sajt, 21 isplata primljeno, vise informacija i dokaz o isplatama ovde
NeoBux
- proveren sajt, 9 isplata primljeno, instant isplate, vise o sajtu i dokaz o isplatama ovde
CashnHits - proveren sajt, 7 isplata primljeno, vise informacija i dokaz o isplati ovde
DonkeyMails - proveren sajt, 7 isplata primljeno, vise infrormacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
Clicksia
- proveren sajt, 6 isplata primljeno, vise informacija o sajtu i dokaz i isplati ovde
BuxMatrix - proveren sajt, 4 isplate primljene, vise informacija i dokaz o isplatama ovde
IncraseBux - proveren sajt, 5 isplata primljeno, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
ClixSense - proveren sajt, 5 ispata primljeno, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
InfinityBux - proveren sajt, 4 isplate primljene, instant, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
Incentria
- proveren sajt, 5 isplata primljeno, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
GetBuxToday - proveren sajt, 2 isplate primljene, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
TVIptc
- proveren sajt, 2 isplate primljene, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
MarihuanaBux
- proveren sajt, 2 isplate primljene, vise informacija i dokaz o isplati ovde
cosmicbux - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija o sajtu i dokaz o isplati ovde
SchnaapKlicks - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde
Scarlet-clicks - proveren sajt, 2 isplate primljene, vise informacija i dokaz o isplati ovde
Pay4myClicks
- proveren sajt, 2 isplate primljene, vise informacija i dokaz o isplati ovde
TROYBUX - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde
PTCBox - proveren sajt, isplata primljena - instant, vise infromacija i dokaz o isplati ovde
MatrixMails - proveren sajt, isplata primljena - instant, vise informacija i dokaz o isplati ovde
Clix 4 Cents - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde
eWorldBrowser - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde
BuxStore - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde
Cashtream - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde
Twickerz - proveren sajt, isplata primljena, vise informacija i dokaz o isplati ovde

Ostali PTC sajtovi:

MakeThatDollar
TeaBux
ClixZing
BuxSecure
AyuWage
PowerfulBux
ForeverBux
BuxUnleashed
BulletBux
BigTimeBux
150Cents
OpenBux
ImperialGetCash
thatBux
BuxLoOT
Nilebux
Rafibux
You-Cubez
Ocean`sBux
BuxPromo
paybux
Bemabux
VinaClix
Buxlx
IconBux
BuxLance
GLBux
adCrt
NumBux
BuxAndMore
InnBux
CashuBux
CharmBux
BigOfferBux
GlobalCashClicks
NationalBux
PadBux
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top