Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
firecash po meni nevalja nista,sad nece da mi uploaduje film tako da bezite od toga.
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2012
Poruka
3
Ptc (paid to click) zarada 2012

Šta su to PTC sajtovi ?
PTC "paid to click" ili placanje za klik. PTC isplacuju svojim clanovima odredenu sumu novca kada clanovi kliknu na ponudene reklame ili kada dovedu još potencijalnih clanova na sajt. Svaki PTC sajt u proseku daje pet reklama dnevno na koje clanovi klikcu. Na jednom od ovih PTC sajtova se na ovaj nacin u proseku zaraduje dva dolara mesecno, zato je neophodno ukoliko želite vecu zaradu uclaniti se na vise ovakvih sajtova.


Primer
Deset sajtova Vam može oduzeti deset minuta dnevno i za tu aktivnost možeta da dobijete dvedeset dolara mesecno. Takode ukoliko budete dovodili nove clanove na PTC sajtove dobijacete procenat i od njihove zarade. Tako da Vam jedan PTC sajt može doneti i par stotina dolara mesecno (sve zavisi od Vas)


Kako podici ostvarenu zaradu ?
Novac sa sajtova prebacujete na AlertPay racun. Kada budete želeli da podignete novac sa AlertPay-a, odete do prve banke, otvorite devizni racun i povezati ga sa AlertPay racunom. Pogledajte ovde detaljno uputstvo AlertPay Registracija | Kompletno Uputstvo , a na ovom linku se registrujte na ALERTPAY
Kod:
[URL]https://www.alertpay.com/?NYuIZxR7AMUYf%2bYHenuOPQ%3d%3d[/URL]


Važno !!!
Mnogi PTC sajtovi jedno vreme rade a potom se ugase. Zato vam preporucujem da se registrujete na proverene PTC sajtove koji rade godinama.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
28
Htio bi momak zaradu i od alterpaya...Zašto nebi zaradu prebacivali na paypal?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.03.2012
Poruka
85
eh da taj tvoj BUX.TO...marode naivni samo navali juriiissss....savo kovacevic i jedna armija naivnih ..ja bih ovakve kikovao sa sajta pa bas taj tvoj gore sajt 'SA KOJEGA TI KUPIS TE SILNE PARE' bio sam ocevidac 2 moja prijatelja su klikala i to momci stvarno su radili dobijes u 24 sata odredjene linkove na koje moras kliknuti ..e sada PAZI OVO NARODE!!!! OVAJ NJEGOV sajt ne dozvoljava da se podigne nista ispod 20$ wauuuu ovdje je neko glup ...zamislite koliko je potrebno klikati kada vam oni daju po jednom linku tj . klicku 00.010c....ali hajde naklikali su ti moji frendovi do 20 $ i sta se desilo ha ha ha odjednom kao da im je neko rukom sve odnem samo kao neka greska i restart na bux.to sajtovima ali normalno njima nista ..zaboravi onoliko klikanje i to je to ....LJUDI NE NASJEDAJTE NA OVE GLUPOSTI ..ovo vam je najsvjeziji primjer .
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2012
Poruka
3
Razmena refferala

Ako neko zeli da mu budem refferal na nekom PTC sajtu a nije registrovan na CLIXSENSE mozemo da se menjamo refferala tj. da ja budem vama na bilo kom sajtu (i redovno cu da klikam) a za uzvrat vi meni da budete refferal na CLIXSENSE. Evo vam link preko koga cete da se registrujete na clixsense.

Kod:
[URL="http://www.clixsense.com/?3407245"]Paid to Click Advertising at ClixSense[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
firecash po meni nevalja nista,sad nece da mi uploaduje film tako da bezite od toga.

Sa takvim stavom nikada neces zaraditi .... i nije firecash kao filesonic/fileserve da uploadujes filmove na njgea .... imas ogranicenje od 200MB po fajlu a isto tako uploadom filmova neces nista zaraditi .... fino radi onu metodu koju sam ti poslao i bice para .... a sa ovakvim stavom i radom neces nikada nista postici ne samo sto se tice firecash-a nego uopsteno u internet zaradi :p
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
213
Sa takvim stavom nikada neces zaraditi .... i nije firecash kao filesonic/fileserve da uploadujes filmove na njgea .... imas ogranicenje od 200MB po fajlu a isto tako uploadom filmova neces nista zaraditi .... fino radi onu metodu koju sam ti poslao i bice para .... a sa ovakvim stavom i radom neces nikada nista postici ne samo sto se tice firecash-a nego uopsteno u internet zaradi :p
a jbg takav sam ja:).
 
Natrag
Top