Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Youtube na vlc

Diskusija u 'Software' započeta od sevastokrator, 12.04.2018.

1. sevastokrator

sevastokrator Član

Zahvala:
    10
    Pokušavam da gledam klipove sa youtube-a na vlc ali vrlo teško otvara, što i nije neki problem, već kada želim da prebacim negde na sredinu on zakoči i zaustavi se. To se desi i kada gledam neki video i stavim na pauzu. Obavezno krene par sekundi kada nastavim i opet se isključi. Da li postoji neki dodatak ili caka da ide sve podmazano i budeo kao kada gledam na sajtu youtube-a?

2. Branis

Branis Član

Zahvala:
    364
    Pokusacu da ti odgovorim i da ti dam resenje za problem reprodukcije youtube video -a,posto i ja imam isti problem.Dakle,cesto se desava da direktni link videa se ne reprodukuje u VLC ali postoji resenje ukucaj https://en.savefrom.net/ i u praznom polju ubaci link videa sa youtuba.Pojavice se slika videa i ponudice ti rezoluciju u kojoj se reprodukuje direktno na yt (720p - 360p)... Ako se pojavi 720p mozes video download u komp,ali kliknes na 720p i pojavice ti se jos ponudjenih rezolucija 360p,240p itd.Kliknes na 360p i otvorice ti se video u browser - u... prekopiras link iz browser - a u VLC i radi bez seckanja ali ako pauza traje malo duze kada pauziras video u VLC on ga ucita iz pocetka i tu ja koliko znam nema resenja.Jos nesto kada prekopiras link u notepad na kraju linka dodaj (&feature=share) moje misljenje je da duze se reprodukuje video tj mozes ga iz cuga par puta gledati.Ali desava se da po neki link sa yt se mora regenerisati u browser -u pa postoji mogucnost da ni tada se ne otvori u VLC... Nadam se da sam ti pomogao ili bar delimicno resio tvoj problem oko gledanja video sadrzaja sa yt na VLC.

sevastokrator se ovo sviđa.
  3. Torgandwarf

Torgandwarf Moderator Moderator

Zahvala:
    5.689
    Pol:
    Muški
    Kod mene to radi. Da niste pokusali mozda da pustite playlist? Za playlist mozete da koristite ovaj vlc dodatak:
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Download, pa stavite u \VideoLAN\VLC\lua\playlist

Takodje moguce da je problem sa kvalitetom/rezolucijom ukoliko je slabija graficka kartica ili recimo sporiji internet. Po default podesavanjima VLC reprodukuje video u najboljem kvalitetu. Da promenite, idite na tools/settings zatim u levom donjem uglu ALL, zatim kliknite na input/codecs pa sa desne strane nadjite prefered video quality, pa promenite best quality na nesto manje, recimo 480p.

Poslednja izmena: 13.04.2018
  4. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.502
    Pol:
    Muški
    Kod mene VLC radi super i sa skinutim klipovima i sa direktnih stranica,bez ikakvog trzanja i prekidanja.

Bazlik se ovo sviđa.
  5. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Pa vidis Jole nadam se da mu je drago sto bar ti moze da uzivas u klipovnom sadrzaju, bez ikakvog trzanja i prekidanja.

HyperSnap, jolemisa i sevastokrator se ovo sviđa.
  6. sevastokrator

sevastokrator Član

Zahvala:
    10
    Ovo sa https://en.savefrom.net/ je dobro rešenje. Jeste neki napredak. Hvala najlepše na pomoći.

Pokušao sam sa tim dodatdkom još ranije i ništa se kvalitativno nije promenilo. Zapravo, još uvek ga imam.
    Gragička je 1023MB NVIDIA GeForce GT 525M (Dell) a kablovski internet je 40 Mbs.
    Da u VLC je namešteno da automatski prikaže najbolju moguću rezoluciju. Ako namestim, recimo, na predloženih 480p, da li to znači i da će ostali video snimci biti u toj rezoluciji, jer VLC koristim i za gledanje filmova.

Branis, jolemisa i Bazlik se ovo sviđa.
  7. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Da li si proverio da li postoji plugin za kesiranje video sadrzaja ili da li u tvojoj verziji pleyera u opcijama postoji povecanje kesiranja zavisno od latencije i continuous mod i skip filter za H.264 itd.
    Mora testiras te neke kombinacije.

8. jolemisa

jolemisa Član

Zahvala:
    1.502
    Pol:
    Muški
    Vrati ga na automatsko prikazivanje najbolje moguce rezolucije.To je najsigurnije.

Bazlik se ovo sviđa.
  9. sevastokrator

sevastokrator Član

Zahvala:
    10
    Uh, nisam baš toliko upućen. Ovo što si napisao su zamene španska sela.

Bazlik se ovo sviđa.
  10. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.371
    Probaj sa promenom kesha trik.

Klikni na Tools,
    ..pa Preferences u dnu.

..kad se otvori onaj veliki ekran dole pri dnu stoji simple i All.

ti klikni na

"All" i udji i sad klikni na

Stream output, ali ne na + nego da pocrni samo.
    Sa desne strane negde na sredini pise

......"Stream output muxer caching(ms)"

..e sad tu ako pise recimo 3000 ti stavi 300,
    a ako je bilo 300 ti stavi 3000 ili experimentisi u tom rasponu.

Ako opet ne znas o cemu pricam otvori google u slikama i upisi

How to change VLC caching
    ili VLC Streaming Buffer
    i ako imas srece ce ti izbaci neke slike.

jolemisa i HyperSnap se ovo sviđa.

Preporučite stranicu