Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Yandex Maps 16.5.0

Ako je android na srpskom ili na engleskom, aplikacija će biti na srpskom jeziku

arm7
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
arm8
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Ima mapa za Srbiju, Sloveniju i Severnu Makedoniju
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Ne razumem kakav "LINK". Za šta?

Yandex Maps je ruska kopija Google maps. Ali na MOD verziji nema onih restorana, slika, reklama,...
Yandex Navi je "siromašnija" od savetovanja za restorane, slike, itd. I pravljena je samo kao navigacija. Ako su modovane onda preporučujem Maps. Jer sve novo ide prvo na nju. U suštini, isti qrac
 
Učlanjen(a)
14.05.2016
Poruka
10
Ne razumem kakav "LINK". Za šta?

Yandex Maps je ruska kopija Google maps. Ali na MOD verziji nema onih restorana, slika, reklama,...
Yandex Navi je "siromašnija" od savetovanja za restorane, slike, itd. I pravljena je samo kao navigacija. Ako su modovane onda preporučujem Maps. Jer sve novo ide prvo na nju. U suštini, isti qrac
Ako kliknes na link odvesce te na tvoju temu gde je navi novija verzija.
Kad pretrazujem na googlu yandex, onda mi izbaci "Yandex Maps and Navigator" pa sam mislio da je jedna te ista app, nisam znao da su odvojene maps i navi
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Јандекс навигатор користим од када се појавио, али у Русији. Уз АИ Алиса, убедљиво је најбољи. Не знам каква је подршка за Србију, пошто у Србији нисам био шест година.
Раније сам имао више навигација у телефону а сада користим једино јандекс јер је убедљиво најбољи, што се тиче Русије. Навигацију користи Јандекс такси и Uber и редовно се ажурира тако да је најдетаљнија.
Посебна је прича о гласовној подршци Алиса, која "зна све".
Рецимо, кажем јој да ми нађе најјефтинији неки део, производ, и она га нађе и избаци ми маршруту до продавнице.
И овде сам писао о јандекс навигацији пре пет година: https://serbianforum.org/threads/yandex-navi.778531/#post-2316061
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Dodao sam verziju 4. Ispravljene greške automatskog, softverskog, prevoda.
Ima 10+ više glasovnih komanti od originalne aplikacije (moguće je).
Dodata uputststva za pešake/ turiste.
 
Natrag
Top