XBMC rjesenje kada zablokira na "Working" :D

Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
64
Neznam jel neko spominjao na ovom forumu za ovo, barem ja nisam mogao pronaci, ako vec ima onda se izvinjavam za ponavljanje. Naime svima koji koriste XBMC desilo se da prilikom pustanja nekog filma ili nekog stream-a da zablokira na Working. Problem ce te rijesiti pritiskom na X na tastaturi posle 5-10sec odblokirace se i moze se ponovo koristiti bez restartovanja XBMC-a.
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
57
hvala majstore , neznam za druge ali meni se na minix-u često zna desiti da
se XBMC smrzne prilikom učitavanja strema nekog tv kanala
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
to kralju...kad-kad mi zablokira pa od nervoze restartujem komp :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
da li postoji neko rešenje da se slično uradi pomoću miša (tastatura nije baš blizu tv-a) ? :)
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Najlaksi nacin je da instaliras addon Keymap Editor,nalazi se medju Programs i napravi precicu za X dugme da ti bude neko od dugmadi na misu ako ih imas vise.

Ja sam npr. sebi tako podesio daljinski po svojoj volji za XBMC :)
Pozdrav. Meni bas ovo treba. Instalirao sam Keymap Editor ali nikako da podesim za X dugme da imam precicu na misu. Nikako ne uspevam. Kad odem na edit key posle timeout-a od 5 sekundi nista se ne desava. Pomoc?
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Pozdrav. Meni bas ovo treba. Instalirao sam Keymap Editor ali nikako da podesim za X dugme da imam precicu na misu. Nikako ne uspevam. Kad odem na edit key posle timeout-a od 5 sekundi nista se ne desava. Pomoc?
Pa kad pocne da odbrojava,tad kliknes dugme koje hoces da ti sluzi kao X i napravice ti precicu i naravno kad to zavrsis idi na Save
 
Natrag
Top